ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Гаряча новина з Чемпіонату світу: Україна - чемпіон! Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
21.08.2010

_dsc0256.jpgПісля дистанції 5 кілометрів  у відкритій воді 21 серпня, у якій не брала участь наша команда, за підсумком змагань Чемпіонату світу з плавання наші спортсмени-паралімпійці стали ЧЕМПІОНАМИ СВІТУ!

З результатом у 58 медалей, серед яких  21 золотих, 20 срібних та 17 бронзових нагород, наші спортсмени випередили команду США (57 медалей: 20 золотих, 18 срібних, 19 бронзових нагород) та Росії (43 медалі: 19 золотих, 13 срібних, 11бронзових нагород). Команда Великої Британії, що йшла за кількістю золотих нагород третьою поступилась команді Росії на 3 золота, проте за загальною кількістю медалей утримує третю світову позицію (52 нагороди - 16 золотих, 16 срібних, 20 бронзових нагород).

 

 

Вперше за всю історію участі нашої команди у Чемпіонатах світу з плавання нашій команді вдалось не тільки завоювати найбільшу кількість нагород (а загалом їх 58!) та встановити світових та європейських рекордів (12 та 14 відповідно), а також не тільки утримувати першу світову позицію впродовж усіх змагань, але й фінішувати по-чемпіонськи!

 

Загалом у  чемпіонаті  світу  брали  участь  649  спортсменів  з 53  країн  світу. До  складу  національної  збірної  команди  України  увійшли   40  спортсменів,  серед  яких 21 спортсмен  з  ураженнями  опорно-рухового  апарату  та  19 – з вадами  зору з 13  регіонів  України.

 

 

Склад національної паралімпійської збірної команди з плавання оновився на 40%, до її  складу  увійшли 15 спортсменів, що  вперше  брали  участь  у  паралімпійському  відборі.

 

Середній  вік  національної  збірної  команди  з  плавання – 23,3 роки, наймолодшій   спортсменці – 13 років (Бережна Яна), найдосвідченішій – 45 років (Семенова  Наталія). У  складі  команди  12 спортсменів – до 20 років, 18 спортсменів – до 25 років.

 

На  чемпіонаті  світу  60 % команди вибороли медалі: це 24  спортсмени  збірної  команди  України, з  яких  18  в  індивідуальних  видах  програми. Серед  11  чемпіонів  світу  з  плавання  2010  року, вперше  цей  титул  вибороли  5  спортсменів.

 

 У  скарбницю  української  команди  15  спортсменів  вибороли  19  четвертих  місць  та  12  спортсменів – 14 п’ятих  місць. 

Найяскравіше в українській команді виступила дніпропетровчанка Єлісаветська Ганна (ураження опорно-рухового апарату) – 5 золотих нагород (одна з яких – естафета 4х50 м вільним стилем), які вона виборола зі світовими та європейськими рекордами та срібло у естафеті (4Х50м комплекс);

 

другим у команді є Виноградець Дмитро (ураження опорно-рухового апарату) – золота нагорода у плаванні на дистанції 50 м вільним стилем, 100 м вільним стилем, 150 м комплексним плаванням, 200м вільним стилем, срібні нагороди у естафеті 4Х50 м вільним стилем та 4Х100 м комплексом, бронзова нагорода 50 м на спині. У доробку спортсмена 2 рекорди світу та Європи(Полтавська обл.)

 

Чемпіони та призери Чемпіонату світу з плавання

 

№ п/п

 

П.І.

 

Регіон

 

І місце

 

ІІ місце

 

ІІІ місце

 

Усього медалей

 

Рекорди

 

1

 

Богодайко Євгеній

 

Полтавська

 

1) 100 м на спині

 

1) 100 м брас

 

1) 400 м в/с

 

2) 50 бат

 

4

 

2

 

Балашова Ірина

 

Харківська

 

 

1) 50 м в/с

 

1) 100 м брас

 

2

 

3

 

Веракса Максим

 

Харківська

 

1) 200 м комплексом

 

2) 100 м брас

 

3) 50 м в/с

 

1) 100 н/сп

 

 

4

 

1) 200 м комплексом

 

4

 

Виноградець Дмитро

 

Полтавська

 

1) 50 м в/с

 

2) 200 м в/с

 

3) 100 м в/с

 

4) 150 комп.пл.

 

 

1) 50 м на спині

 

5

 

1) 200 м в/с

 

2) 100 м в/с

 

5

 

Волкова Юлія

 

Донецька

 

1) 100 м батерфляй

 

2) 400 м в/с

 

1) 200 м комплексом

 

2) 100 м брас

 

3) 100 в/с

 

5

 

6

 

Єлісаветська Ганна

 

Дніпропетровська

 

1) 50 м в/с

 

2) 200 м в/с

 

3) 50 м н/сп.

 

4)100 в/с

 

 

 

4

 

1) 50 м в\с

 

2) 200 м в/с

 

3) 50 м на спині

 

4) 100 в/с

 

7

 

Заводний Максим

 

Хмельницька

 

 

1) 100 м брас

 

1

 

8

 

Залевський Дмитро

 

Донецька

 

 

 

1)100 в/с

 

1

 

9

 

Калина Андрій

 

Донецька

 

1) 100 м брас

 

1) 200 м комплексом

 

2

 

10

 

Копаєва Дар’я

 

Дніпропетровська

 

 

1) 50 м в/с

 

2) 50 м н/сп.

 

3)100 в/с

 

1) 200 м в/с

 

4

 

1) 50 м в\с

 

2) 200 м в/с

 

11

 

Матло Ярина

 

Рівненська

 

 

1) 100 м брас

 

1

 

12

 

Прологаєва Наталія

 

Харківська

 

1) 50 м в/с

 

2) 50 м на спині

 

3) 200 м комплексом

 

 

3

 

1) 50 м на спині

 

2) 50 м на спині

 

 

13

 

Семененко Ярослав

 

Донецька

 

 

1) 200 м комплексом

 

1

 

14

 

Смирнов Віктор

 

Донецька

 

1) 200 м комплексом

 

2) 100 м брас

 

3)100 н/сп

 

1) 100 м батерфляй

 

1) 400 м в/с

 

5

 

15

 

Соцька Ірина

 

Донецька

 

1) 50 м в/с  2) 200 м в/с

 

1) 50 м н/сп

 

2)100 в/с

 

4

 

16

 

Федина Олексій

 

м. Київ

 

1) 100 м брас

 

1) 50 м в/с

 

1) 200 м комплексом

 

3

 

17

 

Хруль Оксана

 

Полтавська

 

1)50 батерфляй

 

 

 

1

 

18

 

Чуфаров Данило

 

Донецька

 

 

 

1) 100 м батерфляй

 

 2) 400 м в/с

 

2

 

Всього в індивідуальних видах програми

 

 

20

 

16

 

16

 

52

 

11

 

ЕСТАФЕТИ

 

 

1

 

 Естафета 4 х 50 м в/с

 

Єлісаветська Ганна

 

Палян Ані

 

Федота Олена

 

Прологаєва Наталія

 

 

1)4 х 50 м в/с

 

1)4 х 50 м в/с

 

2

 

Естафета 4 х 50 м в/с

 

Семененко Ярослав

 

Виноградець Дмитро

 

Крижановський Дмитро

 

Богодайко Євгеній

 

 

 

1)4 х 50 м в/с

 

 

3

 

Естафета 4 х 100 комплексом

 

Смирнов Віктор

 

Федина Олексій

 

Чуфаров Данило

 

Веракса Максим

 

 

 

2)4 х 100 комплексом

 

 

4

 

Естафета 4 х 100

 

комплексом (чол.)

 

Виноградець Дмитро

 

Богодайко Євгеній

 

Семененко Ярослав

 

Крижановський Дмитро

 

 

 

3)4 х 100 комплексом (чол.)

 

 

5

 

Естафета 4 х 50 м комплексом(жін.)

 

Єлісаветська Ганна

 

Хруль Оксана

 

Федота Олена

 

Прологаєва Наталія

 

 

 

4)4 х 50 м комплексом (жін. )

 

 

6

 

Естафета 4 х 100

 

комплексом (чол.)

 

Ісаєв Максим

 

Калина Андрій

 

Сіроватченко Андрій

 

Комаров Олександр

 

 

 

3)4 х 100 комплексом (чол.)

 

 

РАЗОМ

 

 

21

 

20

 

17

 

58

 

12

 

 

Прес-служба НКСІУ

 
< Попередня   Наступна >