ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Серпень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 909/2008 Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
08.10.2008
Про відзначення державними нагородами України спортсменів, тренерів та фахівців національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів на XIII літніх Паралімпійських іграх

 

За досягнення високих спортивних результатів на XIII літніх Паралімпійських іграх в Пекіні (Китайська Народна Республіка), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:

 

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

 

АНТОНЮКА Володимира Петровича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

ВАКУЛЕНКА Сергія Анатолійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

ДУТКА Тараса Романовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

КАЛИНУ Андрія Яковича - чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання

КОСЕНКА Ігоря Володимировича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

ЦУКАНОВА Андрія Сергійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

 

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

 

КРИЖАНОВСЬКОГО Дмитра Леонідовича - чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання

ПОНОМАРЬОВА Дениса Валерійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

ТРУШЕВА Віталія Євгенійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

ШЕВЧИКА Анатолія Васильовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

 

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

 

АЛЕКСЄЄВА Дмитра Даниловича - дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання

БОТУРЧУК Оксану Олександрівну - чемпіонку та призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ВЕРАКСУ Максима Олександровича - багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання

ВИНОГРАДЦЯ Дмитра Миколайовича - багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання

ДЕВЛИША Олександра Васильовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

ЄЛІСАВЕТСЬКУ Ганну Вікторівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з плавання

ЗУБКОВСЬКУ Оксану Володимирівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ЛІЩИНСЬКОГО Василя Вікторовича - чемпіона і призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

МАЛЬЧИК Аллу Анатоліївну - чемпіонку і призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

МІХОВИЧА Миколу Миколайовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

ПАВЛИКА Романа Степановича - багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

СИМАШКА Костянтина Миколайовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

СОЛОВЙОВУ Лідію Валентинівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з пауерліфтингу

СТРИЖАК Інну Вікторівну - дворазову чемпіонку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ФЕДИНУ Олексія Михайловича - багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання

ШКВАРЛА Івана Володимировича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

ЯКИБЧУК Тетяну Михайлівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

 

Нагородити орденом «За мужність» І ступеня

 

КЛІППЕРТА Сергія Вікторовича - багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання

 

Нагородити орденом «За мужність» II ступеня

 

ІВАНЮХІНА Олександра Миколайовича - призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

КИЦЕНКА Івана Євгенійовича - призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ОНУФРІЄНКА Андрія Станіславовича - призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

 

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

 

ЖАБНЯКА Миколу Євгенійовича - призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ЛИВИЦЬКОГО Миколу Миколайовича - призера Паралімпійських ігор з дзюдо

МАЩЕНКА Олександра Сергійовича - чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання

ПЕТРЕНКА Олександра Сергійовича - призера Паралімпійських ігор з академічного веслування

ПОЛТАВСЬКОГО Євгена Володимировича - призера Паралімпійських ігор з плавання

СЕНИКА Микиту Олеговича - багаторазового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

СІРОВАТЧЕНКА Андрія Миколайовича - призера Паралімпійських ігор з плавання

СИДОРЕНКА Сергія Анатолійовича - призера Паралімпійських ігор з дзюдо

СМИРНОВА Віктора Сергійовича - багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання

СТАБРОВСЬКОГО Антона Олексійовича - призера Паралімпійських ігор з плавання

ЧУФАРОВА Данила Володимировича - дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання

ШЕНКЕВИЧА Сергія Івановича - дворазового призера Паралімпійських ігор з фехтування

ЯСИНОВОГО Олександра Борисовича - призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

ЯСТРЕМСЬКОГО Тараса Богдановича - призера Паралімпійських ігор з плавання

 

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

 

АКОПЯН Олену Грачиківну - багаторазову призерку Паралімпійських ігор з плавання

ВОЛКОВУ Юлію Дмитрівну - багаторазову призерку Паралімпійських ігор з плавання

 

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

 

БАЛАШОВУ Ірину Сергіївну - призерку Паралімпійських ігор з плавання

ГОРБЕНКО Світлану Сергіївну - призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

КРАВЧЕНКО Вікторію Анатоліївну - дворазову призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

МАТЛО Ярину Сергіївну - призерку Паралімпійських ігор з плавання

СОЦЬКУ Ірину Сергіївну - призерку Паралімпійських ігор з плавання

 

За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України серед спортсменів-інвалідів на XIII літніх Паралімпійських іграх в Пекіні:

 

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

 

ЗАЙЦЕВУ Олену Андріївну - генерального секретаря Національного комітету спорту інвалідів України

ОВЧАРЕНКА Сергія Валентиновича - головного тренера паралімпійської збірної команди України з футболу

ТИМОФЕЄВА Юрія Васильовича - тренера паралімпійської збірної команди України з футболу

 

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

 

БРИНЗАКА Володимира Михайловича - першого віце-президента Національного олімпійського комітету України

ДЕРКАЧА Віктора Миколайовича - тренера багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Романа Павлика

КАЗНАЧЕЄВА Андрія Вікторовича - тренера чемпіона і призерів Паралімпійських ігор з плавання Андрія Калини, Юлії Волкової та Ірини Соцької

ЛИСА Віктора Мілентійовича - тренера чемпіонів Паралімпійських ігор з легкої атлетики Василя Ліщинського і Тетяни Якибчук

 

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

 

АЛФЬОРОВА Олександра Анатолійовича - тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з пауерліфтингу Лідії Соловйової

ВДОВИЧЕНКА Геннадія Анатолійовича - тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з плавання Ганни Єлісаветської

ПРОСКУРУ Івана Петровича - тренера багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання Олексія Федини

ШЕВЯКІНА Володимира Антоновича - тренера призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Івана Киценка

 

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

 

СКУГАРЕВУ Оксану Анатоліївну - начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

 

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

 

БОЙКО Галину Миколаївну - тренера багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Виноградця

МАТЯЖ Каріну Миколаївну - начальника відділу Національного комітету спорту інвалідів України

МАЩЕНКО Ірину Павлівну - тренера чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Крижановського

СКРИПКУ Наталію Сергіївну - головного спеціаліста відділу Національного комітету спорту інвалідів України

 

Нагороди медаллю «За працю та звитягу»

 

БАГАЧА Олександра Миколайовича - тренера призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Олександра Ясинового

ГАЙКО Світлану Олександрівну - заступника начальника відділу Національного комітету спорту інвалідів України

ГАЛЬЦОВА Віталія Валентиновича - керівника відділу Національного центру паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів

ГОРДЄЄВА Вячеслава Сергійовича - начальника Донецького обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

ЖИЛЬЦОВУ Любов Василівну - виконуючу обов'язки начальника відділу Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

ЗМІЄВЕЦЬ Галину Олександрівну - головного бухгалтера Національного комітету спорту інвалідів України

ІЩЕНКО Тамару Володимирівну - тренера-адміністратора збірної команди України серед інвалідів

КОЗЛОВСЬКОГО Анатолія Едуардовича - радника президента Національного комітету спорту інвалідів України

ПЕДАШЕНКА Сергія Миколайовича - головного режисера і оператора паралімпійської збірної команди України, директора дочірнього підприємства телерадіокомпанії «Стерх», м.Дніпропетровськ

ПОЧИНКА Євгена Олександровича - тренера національної паралімпійської збірної команди України з фехтування

СТАРОСТІНУ Рімму Федорівну - тренера призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Миколи Жабняка

СУШКЕВИЧА Олександра Валерійовича - директора представництва Національного комітету спорту інвалідів України в Автономній Республіці Крим

ЧЕРВОНООКОГО Дмитра Анатолійовича - директора товариства «Майнер», м.Миколаїв

 

Присвоїти почесні звання:

 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

 

МАКСИМОВІЙ Олені Миколаївні - тренерові-лікарю національної паралімпійської збірної команди України

СУРКОВУ Олегу Анатолійовичу - лікареві національної паралімпійської збірної команди України

 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

 

АЛЛАХВЕРДЯНУ Сергію Арутюновичу - спеціалістові відділу Національного комітету спорту інвалідів України

 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

 

БАВШИНУ Олександру Миколайовичу - тренерові національної паралімпійської збірної команди України з дзюдо

БОНДАРЕНКУ Юрію Романовичу - тренерові призера Паралімпійських ігор з академічного веслування Олександра Петренка

ВАНГЕЛЬЄВУ Віктору Олександровичу - тренерові дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання Данила Чуфарова

ВІНИЧЕНКО Марії Василівні - начальникові Київського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

ГОРБАЧЕНКУ Юрію Семеновичу - тренерові чемпіонки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Оксани Зубковської

ДРЮКОВУ Володимиру Олексійовичу - директорові Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту

КАЗНАЧЕЄВІЙ Світлані Михайлівні - тренерові чемпіона і призерів Паралімпійських ігор з плавання Олександра Мащенка, Віктора Смирнова та Сергія Кліпперта

КЕКЕ Василю Григоровичу - тренерові багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Веракси

КУЧЕРУ Віктору Олександровичу - начальникові Рівненського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

ПАПІРОВИЧУ Геруну Дем'яновичу - начальникові Хмельницького обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

ПЕТРОВУ Олександру Петровичу - тренерові чемпіонів Паралімпійських ігор з футболу Володимира Антонюка, Олександра Девлиша та Віталія Трушева

ПОНЬЦІ Вячеславу Олександровичу - тренерові-лідеру призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Олександра Іванюхіна

РОМАНКЕВИЧУ Михайлу Яковичу - тренерові призера Паралімпійських ігор з дзюдо Миколи Ливицького

СОКОЛОВСЬКОМУ Олегу Миколайовичу - тренерові чемпіонки і призерки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Алли Мальчик

СОРОЧАНУ Віталію Семеновичу - тренерові чемпіонок Паралімпійських ігор з легкої атлетики Оксани Ботурчук та Інни Стрижак

ЯНОВСЬКОМУ Геннадію Едуардовичу - тренерові дворазового призера Паралімпійських ігор з фехтування Сергія Шенкевича.

 

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

 

7 жовтня 2008 року

 
< Попередня   Наступна >