891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Танцюристи на візках стали першими на Кубку світу в Німеччині Надіслати електронною поштою
03.05.2010

tantsi.jpgЗ 30 квітня по 02 травня 2010 року 6 українських спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату стали першими на Кубку світу зі спортивних танців на візках, що проходив у м.Райнсберг (Німеччина).У змаганнях  взяли  участь  спортсмени  від 7 країн.

За підсумками виступу у міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках три українські танцювальні пари отримали медалі: дві золоті та бронзова. Варто зазначити, що пара Заміга Іван та Бабіна Євгенія вперше стали призерами на міжнародному турнірі, а пара Чинка Олена-Авраменко Михайло вперше в своїй міжнародній кар’єрі вибороли золото. Український гімн прозвучав також на честь досвідченої пари Бевзюк Валерій – Яременко Олена.

1

В цілому, участь у турнірі стала етапом підготовки спортсменів до чемпіонату світу, який пройде цього року в Німеччині.