³
'

- Ѳ
09.11.2010

tantsi_2.jpgДосить успішно виступили українці на Чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що проходив у  м. Ганновер (Німеччина) з 04 по 08 листопада 2010 року. Наша команда, що виступала у складі 12 спортсменів, стала третьою у світі серед 21 країни, представленої на цьому чемпіонаті.

Завоювавши 2 золоті медалі, Україна посіла 3-є загальнокомандне місце на Чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках. Наші спортсмени поступились лише командам Білорусі та Росії.

img_3081_320x200.jpgimg_3258_320x200.jpgЗолото для України вибороли пари Бевзюк Валерій та Яременко Олена (1-ий клас, латиноамериканська програма, комбі) та Сівак Надія і Сівак Іван, які стали чемпіонами світу в класі 2 латиноамериканської програми  (дуети).

Три українські пари стали фіналістами чемпіонату світу в своїх видах програми, включаючи пару Колесова Наталя та Товстий Андрій, які вперше брали участь у міжнародних змаганнях.

Парі Заміга Іван та Бабіна Євгенія не вистачило лише 2-х очок для того, щоб потрапити до фіналу.

В цілому, виступ команди можна вважати успішним. Варто відзначити високий рівень організації та проведення Чемпіонату та високий рівень конкуренції (зважаючи на те, що у чемпіонаті світу брали участь представники від 21 країни світу).