ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Фізкультурно-спортивні заклади звільнять від земельних податків Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
18.11.2010

.png300 депутатів підтримали поправку до проекту Податкового кодексу, яка звільняє фізкультурно-спортивні заклади від земельного податку.

18 листопада 2010 року Верховна Рада України підтримала поправку до проекту Податкового кодексу України про звільнення фізкультурно-спортивних підприємств, установ,  організацій,  баз олімпійської   та   паралімпійської   підготовки від сплати податку за землю.

 

 Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін привітав таке рішення парламенту та зазначив, що в разі набуття чинності, цей пункт буде поворотним в політиці підтримки і розвитку спортивної інфраструктури в країні.

 

"Редакція зазначеної статті, яка була взята в проект податкового кодексу із законупро плату за землю та прийнята у першому читанні, істотно ускладнювала процедуру вирішення питання пільгового земельного податку.  Сьогоднішні зміни спрямовані на те, що ці підприємства просто звільняються від податку на землю", - сказав Міністр.

 

Раніше суми земельного податку від цих підприємств спрямовувалися на розвиток фізичної культури і спорту за напрямами і в порядку, визначеними Кабінетом Міністрів. Зарахування коштів земельного податку проводилося на спеціальний рахунок у Державному казначействі із подальшим їх отриманням підприємствами через низку складних процедур, досить бюрократичних.

 

"Зміни, прийняті сьогодні Парламентом,  дозволять в повному обсязі реалізувати пільгову систему оподаткування спортивних споруд, так як постановою Кабінету Міністрів затверджується тільки перелік спортивних об'єктів для пільгового оподаткування", - зазначив Равіль Сафіуллін. Він додав: важливо, що норма поширюється на всі заклади – і державні і приватні, і заклади спортивних товариств тощо.

 

Міністр назвав символічним, що за внесення цієї поправки проголосувала "Конституційна більшість" - 300 депутатів парламенту, а отже, у законодавців є розуміння необхідності підтримки і розвитку спортивної інфраструктури в країні.  

 

Водночас Народний депутат України  Валерій Сушкевич відзначив, що така, без перебільшення, перемога могла б не відбутися без активної ініціативи Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна.

 

 "Міністр особисто прибув у Раду і в короткому проміжку перед голосуванням  зумів переговорити і з керівником податкового комітету, і з Міністром фінансів та переконати представників Уряду і депутатів профільного комітету, наскільки важливим є внесення цієї поправки для розвитку спортивної інфраструктури в країні", - зазначив Народний депутат.

 

  "Таким чином Міністру вдалося об'єднати більшість і опозицію – це безпрецедентний випадок за час розгляду проекту Податкового кодексу - 300 депутатів проголосували  "за", - підсумував Валерій Сушкевич. Він також додав, що поправка не дає можливості до зловживань,  - від сплати податку за землю будуть звільнятися тільки ті заклади та організації, які потраплять до переліку, затвердженого Урядом.   

 

 

Нагадуємо, сьогодні парламент затвердив зміни у розділі XIII  "Плата за землю" статті  282  підпункті 282.1.9  у такій редакції:

 

Від земельного податку звільняються:    

"підприємства, установи,  організації,  громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості,  у тому числі аероклуби  та авіаційно-спортивні клуби Товариства сприяння обороні України, - за земельні ділянки,  на  яких  розміщені  спортивні  споруди,  що використовуються   для   проведення   всеукраїнських,  міжнародних змагань та навчально-тренувального процесу збірних команд  України з   видів   спорту   та   підготовки  спортивного  резерву,  бази олімпійської   та   паралімпійської   підготовки,   перелік   яких затверджується  Кабінетом  Міністрів  України".

 

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/sport/control/uk/publish/article?art_id=124567&cat_id=45327

 

 
< Попередня   Наступна >