ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Спеціалізована виставка спортивних товарів і послуг відбулась в кулуарах Верховної Ради України Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
04.11.2010

cimg5794_320x200.jpg3 листопада в рамках проведення парламентських слухань «Молодь за здоровий спосіб життя» в кулуарах Верховної Ради відбулось відкриття виставки спортивних товарів та послуг, що організована Асоціацією «Спортивна індустрія України». Головним завданням виставки АСІУ, яке успішно реалізувала Асоціація, була концентрація уваги українського суспільства, Парламенту та влади на необхідності популяризації фізичної культури і спорту, забезпечення здорового способу життя українських громадян на основі розвитку виробництва товарів, робіт та послуг вітчизняної спортивної індустрії.

 

 

 

cimg5768_320x200.jpgАсоціація «Спортивна індустрія України» (далі – АСІУ), яка успішно працює на вітчизняному ринку вже більш ніж 4 роки та об’єднує в своїх лавах біля сорока найбільш потужних компаній спортивного ринку України, провела спеціалізовану виставку спортивних товарів та послуг компаній-членів Асоціації в кулуарах третього поверху адміністративного будинку ВР по вул. Грушевського, 5. Це вже друга за рахунком виставка в кулуарах Верховної Ради України, що проводиться Асоціацією.

 

Цього року виставка АСІУ пройшла в рамках проведення парламентських слухань «Молодь за здоровий спосіб життя», і це є знаковим для Асоціації, адже одним із головних завдань Асоціації «Спортивна індустрія України» є формування засобами фізичної культури і спорту здорового молодого покоління українців та україночок.

 

cimg5804_1_320x200.jpgВідкриття виставки спортивних товарів та послуг відбулось о 12:00, у якому взяли участь Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко, Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, президент Асоціації «Спортивна індустрія України» Валерій Сушкевич, представники Асоціації «Спортивна індустрія України».

Розпочати нове життя, у якому перше місце займає фізична культура та спорт, вже з завтрашнього ранку – про це у своїй промові наголосив Микола Томенко. «Потрібно вкладати гроші в оздоровлення українських громадян і масовий спорт. Тоді менше коштів населення України буде витрачати на лікування», - наголосив віце-спікер парламенту.

 

У свою чергу В.Сушкевич зробив акцент на наступному: аби була здорова молодь потрібно розвивати вітчизняну спортивну індустрію та популяризувати масову фізкультурно-спортивну діяльність. «Цікава ситуація: саме у ці останні тижні ми акцентували увагу на двох вікових категоріях - особливостях пенсійної реформи та на молодому поколінні…Ситуація з молоддю, її здоров’ям в нашій державі кричуща: лише 6% випускників шкіл є здоровими, 60% - з хронічними хворобами. І тут, у цьому контексті варто звернути увагу саме на вітчизняну спортивну індустрію, котра покликана розвивати масовий фізкультурно-спортивний рух українського населення, у тому числі й молоді», - наголосив він.

 

Сьогодні, коли українська еліта знаходиться на шляху активного пошуку національної ідеї, яка спроможна об’єднати всіх громадян України незалежно від місця народження, мови, професії та політичних переконань, саме фізична культура і спорт та її фундаментальний чинник - спортивна індустрія - може стати ключем до вирішення цієї надзвичайно актуальної проблеми, об’єднавши усю українську спільноту шляхом популяризації здорового способу життя. Проведення цієї виставки у приміщенні Верховної Ради саме під час проведення парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему «Молодь за здоровий спосіб життя» - наочна демонстрація активної позиції Українського Парламенту у справі визначення державної політики щодо забезпечення здоров’я української нації, української молоді.

 

cimg5930_320x200.jpgУ свою чергу, за словами Сушкевича, галузь спортивної індустрії потребує підтримки від держави та передбачати спеціальні статті в Податковому Кодексі з відповідними преференціями.

 

Виставка спортивних товарів та послуг АСІУ стала важливою виставковою подією, яка дає усвідомлення потенціалу вітчизняної спортивної індустрії та її значення для формування здорового способу життя серед українських громадян, у першу чергу - молоді. На виставці, представлені, практично, всі найбільші вітчизняні виробники спортивних товарів, найбільші мережі спеціалізованої торгівлі, спеціалізовані підприємства спортивного будівництва та розвитку тощо. Відтак, на виставці представлені наступні компанії Асоціації «Спортивна індустрія України»: «Спортмайстер Україна», «Інтер Атлетика», «МіленіумБуд», «Євроіндекс», «Інтерспортсервіс», «Спорт Сервіс», «Фрі Тайм Спрот»,«Денпол», «Делмас», «Dital», Спортивний клуб «ЮККА». Окремий стенд присвячено діяльності Асоціації «Спортивна індустрія України».

 

Виставка, своєю можливістю ознайомлення зі спортивними товарами, що виробляються в Україні, новітніми технологіями, екіпіровкою та інвентарем тощо представляє інтерес для більш ніж 500 учасників парламентських слухань – членів профільних Комітетів Верховної Ради, спеціалістів в галузі масового та професіонального спорту, відомих спортсменів, тренерів, представників засобів масової інформації.

 

Очевидно, що ця виставкова подія є також ефективним механізмом підтримки державної політики щодо забезпечення здоров’я української нації, молоді з боку вищих державних інституцій у справі розвитку фізичної культури та спорту в Україні.

 

У ході проведення виставки та парламентських слухань «Молодь за здоровий спосіб життя» було презентовано та вручено каталог АСІУ «Спортивна індустрія України», що є єдиним в Україні вичерпним спеціалізованим довідником, який містить в собі інформацію про виробників та імпортерів спортивних товарів на вітчизняному ринку.

 

 

Додатково:

 

Короткі відомості про Асоціацію «Спортивна індустрія України» (АСІУ)/ www.asiu.org.ua

Асоціація створена з метою постійної координації діяльності її членів, які працюють в Україні у сфері виробництва і реалізації товарів спортивної індустрії, а також в інших галузях, які тим або іншим чином взаємопов’язані. Основні цілі Асоціації: інформаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності вітчизняної спортивної індустрії; підтримка суб'єктів вітчизняної спортивної індустрії; координація діяльності членів Асоціації в області виробництва і реалізації стратегії розвитку спортивної індустрії України, розробка і впровадження разом з органами державної влади Концепції і Програми розвитку спортивної індустрії України тощо.

 

Чотири роки поспіль під егідою Асоціації та за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Національного олімпійського комітету України, Національного комітету спорту інвалідів України проводиться Всеукраїнська виставка спортивних товарів та послуг Go!Sport, яка щоразу надає новий поштовх для розвитку АСІУ, її членів, а також популяризації фізичної культури і спорту серед українського населення. GO!Sport - місце відкритих діалогів між керівниками, управлінцями та власниками спортивних оздоровчих центрів та спортивних клубів, виробниками та споживачами спортивних товарів та обладнання з України та з-закордону.

 

АСІУ вже два роки поспіль випускає каталог «Спортивна індустрія України», що є вичерпним спеціалізованим довідником, який містить в собі інформацію про виробників та імпортерів спортивних товарів на ринку України.

Необхідність створення даного каталогу продиктована активним ростом спортивної індустрії і відсутністю ефективного джерела інформації, за допомогою якого споживач зміг би оперативно вирішити власні задачі. Завдяки каталогу АСІУ «Спортивна індустрія України» державні структури, спортивні магазини, професійні федерації і клуби з різних видів спорту, спортивні об'єкти та інші підприємства, що закуповують спортивні товари, а також громадяни України зможуть оперативно знайти компанію-постачальника, торгову марку або конкретний товар.

 

Останнє особливо зручно у випадку, якщо необхідно знайти інвентар або устаткування, яке рідко буває у вільному продажі. В основних тематичних розділах каталогу представлено понад 300 компаній-постачальників, в першу чергу членів і партнерів Асоціації «Спортивна індустрія України», яка і виступила ініціатором цього багаторічного проекту.

 

 

Також проводиться започаткована з витоків діяльності АСІУ активна робота Асоціації, її членів в упровадженні і підтримці доброчинних ініціатив: з листопада 2006 року постійно діє акція „Спортивна індустрія - соціально незахищеним".

 

На даному етапі членами АСІУ є 35 компаній.

Прес-служба АСІУ

 

 
< Попередня   Наступна >