ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Жовтень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
<< Поперед. Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
РЯТУЙМО РАЗОМ!
Благодійний проект
Календар спортподій
. $database-
Спортивні рекорди

 

Спонсори
 

    


  

  

    

  

  

  

Медiа-партнери

ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ


bigmir.net


isport


convergo


Луверс


Партнери

lifecell

Соціальне підприємництво чекає підтримки - Валерій Сушкевич Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
26.11.2010

_dsc2362_320x200.jpgВітчизняні підприємства громадських організацій інвалідів налаштовані на тіснішу співпрацю з урядом України. Про це сказав голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, голова Національної Асамблеї інвалідів Валерій Сушкевич на Всеукраїнській нараді "Соціальне підприємництво: перспективи розвитку в Україні", яка з нагоди Міжнародного дня інвалідів відкрилася у п'ятницю в Києві.

 


 

"Нам важливо знайти точки дотику з українською владою - Президентом, урядом, Верховною Радою - та неурядовими організаціями у вирішенні багатьох питань, пов'язаних із працевлаштуванням людей з інвалідністю та створенням сприятливого бізнес-середовища для підприємств, де трудяться понад 50% осіб з інвалідністю, - наголосив В.Сушкевич.

 

_dsc2252_320x200.jpgСеред конкретних пропозицій він, зокрема, назвав включення до складу Ради підприємців при Кабміні представника від підприємств громадських організацій України.

 

Валерій Сушкевич нагадав, що Указом Президента України "Про невідкладні заходи з подолання бідності" найважливішим пріоритетом у здійсненні реформ в Україні, як соціальній державі, визнано подолання бідності. "І коли ми говоримо про бідність, то тут, на жаль, провідне місце належить саме інвалідам та їхнім родинам. Тому для нас надзвичайно актуальним є питання працевлаштування", - сказав він.

 

_dsc2312_320x200.jpgУ нараді взяли участь народні депутати, Національний кореспондент МОП, представники Мінекономіки, Мінпраці, Мінпромполітики, ДПА, Державного центру зайнятості, Фонду соціального захисту інвалідів України, Комісії з питань діяльності підприємств і громадських організацій інвалідів, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів, директори понад 150 підприємств і організацій, громадських організацій інвалідів.

 

Учасники наради у своїх виступах обговорили низку питань, зокрема, надання державної допомоги підприємствам громадських організацій інвалідів у вигляді пільг з оподаткування та фінансової допомоги за рахунок коштів Фонду соцзахисту інвалідів, отримання державного замовлення, створення робочих місць для працевлаштування інвалідів та шляхів подальшого розвитку соціальних підприємств в Україні.

 

Задля реалізації нової прогресивної державної політики у забезпеченні рівних прав і можливостей неповносправних людей у сфері працевлаштування та зайнятості за підсумками наради була ухвалена резолюція з конкретними пропозиціями на адресу парламенту, уряду, Мінпраці, ДЦЗ, ДПА, органів облдержадміністрацій та місцевого самоврядування України.

 

Довідка УКРІНФОРМу. Нині на обліку Комісії з питань діяльності підприємств громадських організацій інвалідів знаходиться 381 підприємство, де працює понад 18 тис. осіб, з яких майже 12 тис. - з інвалідністю.

 

Основними видами їхньої діяльності є виробництво товарів народного споживання, металовиробів, електротехнічної продукції, деревообробка, юридичні та туристичні послуги тощо. За 9 місяців 2010 року ці підприємства виготовили товарів, робіт та послуг на понад 800 млн грн. За цей же період державна допомога у вигляді пільг з оподаткування становила понад 100 млн грн. Окрім того, за рішенням Комісії у 2010 році їм виділена фінансова допомога на 23,1 млн грн.

 

Наталія Андрусенко, КИЇВ. 26 листопада 2010 року.

Джерело: Укрінформ, http://presscenter.ukrinform.ua/news-85446.html

Фото прес-служби Національного комітету спорту інвалідів України 

 
< Попередня   Наступна >