22232425262728
293031

Вдалий дебют:надзвичайні 5 медалей тенісисток Надіслати електронною поштою
29.11.2010

dsc01388_320x200.jpgНадзвичайно яскраво виступили українські тенісисточки на Відкритому чемпіонаті Європи з настільного тенісу серед спортсменів з вадами інтелекту, що пройшов з 22 по 28 листопада 2010 року в м. Чеханов (Польща). Цікаво, що наша команда була представлена лише 2-ма спортсменками, що не завадило українським дівчаткам завоювати аж 5 медалей, серед яких 1 золота та 4 бронзові нагороди. Ця перемога українських спортсменок – унікальна, адже це був перший міжнародний виїзд нашої команди для участі у змаганнях у цьому виді спорту в даній нозології. У змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів з 12 країн.

Перший день змагань ознаменувався яскравою перемогою нашої команди у складі Наталі Косміної та Наталі Іванової у командній першості, де вони стали першими з-поміж 7 жіночих команд. Звуки українського гімну церемонії нагородження так надихнули українських тенісисток, що після такого успішного старту жоден день не проходив без нагород. Наступного дня українська команда завоювала бронзу у парних виступах.

1

dsc01397_320x200.jpgТретій день змагань відзначився сходженням на третє місце п’єдесталу Наталі Косміної, яка у парі з поляком Мартіном Кнопиком виборола ще одну нагороду у змішаних парних виступах. Радувала нас Наталя і надалі, знову завойовуючи бронзові медалі у виступах у відкритій першості та європейській першості. Варто відзначити, що за вихід у фінал у відкритій першості Наталя поступилася представниці Гонконгу, паралімпійській чемпіонці 2000 року в Сіднеї.

dsc01378_320x200.jpgЗазначимо, що цей чемпіонат мав особливе значення, оскільки рішенням Міжнародного паралімпійського комітету та Міжнародної федерації настільного тенісу цей вид спорту також був внесений  в програму виступів спортсменів з вадами інтелекту на Паралімпійських іграх 2012 року в Лондоні.. Нагадаємо, що спортсмени з вадами інтелекту були повторно включені до паралімпійської сім’ї рішенням Генеральної Асамблеї Міжнародного паралімпійського комітету в листопаді 2009 року.