293031
Наступ.>>

18 медалей українських легкоатлетів! Надіслати електронною поштою
27.01.2011

mens_relay_t35-38_320x200.jpgЛегкоатлетичний день 25 січня, на жаль, не був вдалим для українських спортсменів і не приніс національній паралімпійській збірній команді України з легкої атлетики медальних результатів, зате 26 та 27 січня стали більш успішними. За ці два дні наші легкоатлети вибороли 9 медалей: 5 золотих, 3 срібних та 1 бронзову нагороду. Загалом, завоювавши насьогодні 18 медалей: 6 золотих, 6 срібних та 6 бронзових нагород, національна паралімпійська збірна команда України з легкої атлетики увійшла до десятки найсильніших світу за кількістю золотих нагород, розділивши це місце зі збірною командою Німеччини (6:6:6).

pavlyk_200m_-_class_t_36_-_final_320x200.jpgДеталі виступу українських легкоатлетів 26 січня:

2 золотих  медалі у скарбничку національної паралімпійської збірної команди поклали Д’яченко Інна (Дніпропетровська обл.) та Кравченко Вікторія (Херсонська обл.), виборовши першість у бігу на дистанції 100м.

В Ільчиної Орисі (Львівська обл.)– срібло у штовханні ядра.

mens_relay_t35-38_320x200.jpgСьогодні, 27 січня, наші спортсмени тричі піднімались на найвищий щабель відзнаки Чемпіонату: золото у львів’янина Павлика Романа у бігові на дистанції 200м,  золото у чоловічій естафеті 4х100 м: Павлик Роман (Львівська обл.), Кравченко Сергій (Миколаївська обл.), Сеник Микита (Дніпропетровська обл.), Онуфрієнко Андрій (Одеська обл.), а також золота нагорода у представниці запорізької області Помазан Марії (ядро).

Срібні нагороди вибороли: Дорошенко Олександр (Луганська обл.) – ядро та Ботурчук Оксана (Дніпропетровська обл.) – біг на дистанції 400м.

doroshenko_shot_put_-_f37-38_320x200.jpgБронзова нагорода у Мальчик Алли (Кіровоградська обл.) – ядро.

«Так тримати!» – кажемо ми нашим спортсменам, вболіваючи за них усіма нашими полум’яними серцями. Завтра – не простий день Чемпіонату світу з легкої атлетики, що проходить у Новій Зеландії. Досить напруженим він буде і для українських спортсменів… Тому, бажаючи їм легких стартів та успішних фінішів, сподіваємось на прихильність Королеви спорту до українських легкоатлетів.