ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Січень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Легкоатлети України достойно виступили в Новій Зеландії Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
01.02.2011

169044_500366809821_158548619821_6236233_3052648_n.jpgЛегкоатлети України стали 8-ми за кількістю золотих медалей та 6-ми за загальною кількістю нагород на Чемпіонаті світу з легкої атлетики, що пройшов у Новій Зеландії. І це досить пристойний результат, якщо враховувати, що змагались наші 33 спортсмени нарівні з більш ніж 1200 учасниками з 79 країн світу. 27 нагород у доробку нашої паралімпійської збірної команди з легкої атлетики: 8 золотих,  10 срібних та 9 бронзових медалей.

Перше та друге місця у загальнокомандному заліку посіли визнані лідери та найбільш численні команди Китаю та Росії. Третє місце виборола збірна Бразилії, яка також була представлена чималою делегацією атлетів (деталі в таблиці нижче).

 

Саме останній день змагань поповнив скарбничку легкоатлетичної збірної на 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову нагороди, що допомогли команді не тільки увійти у десятку найсильніших країн світу, але й стати 6-ми за загальною кількістю нагород, та 8-ми за «золотом».

 

Яскравим акордом 29 січня стали медалі Помазан Марини – золота нагорода в метанні диску зі світовим рекордом; Снісар Марини – срібло у бігу на дистанції 400 м (до речі, у цьому сезоні це її найкращий особистий результат) та Павлика Романа - бронзова медаль у бігу на дистанції 400 м.

 

За підсумками цього легкоатлетичного чемпіонату Україна завоювала 12 ліцензій на Паралімпійські ігри 2012 року, що пройдуть в Лондоні. Ці ліцензії вибороли спортсмени, котрі посіли перше або друге місце у своєму виді програми.

 

Країни, які посіли з 1-10 командні місця у змаганнях

 

 

Зайняті командні місця

Назва країни

Кількість місць

Кількість медалей

I

II

III

 

1

Китай

21

22

15

58

2

Росія

18

11

6

35

3

Бразилія

12

10

8

30

4

Великобританія

12

9

17

38

5

Польща

12

7

6

25

6

США

9

10

15

34

7

ПАР

9

7

9

25

8

Україна

8

10

9

27

9

Німеччина

8

8

8

24

10

Австралія

8

8

7

23

 

 

Особисті результати спортсменів

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1

Жабняк Микола Євгенович

Луганська

Диск, F37-38

2

Старостіна Р.Ф.

Спис, F37-38

6

Ядро, F37-38

4

2

Дорошенко Олександр Володимирович

Луганська

Диск, F37-38

8

Старостіна Р.Ф.

Ядро F37-38

2

3

Ясевич Вікторія Сергіївна

Луганська

Диск, F37

4

Старостіна Р.Ф.

Спис, F38

6

Ядро, F37

7

4

Солянкін Максим Анатолійович

Донецька

Спис, F44

6

Ібрагімов Д.Н.

5

Помазан Марія Олександрівна

Запорізька

Диск, F35-36

1

Едішерашвілі Т.В.

Ядро, F35-36

1

6

Мальчик Алла Анатоліївна

Кіровоградська

Диск, F35-36

6

Соколовський О.М.

Ядро F35-36

3

7

Балашев Дмитро Сергійович

Київська

Ядро, F52-53

Не фінішував

Багач О.М.

8

Селіверстов Сергій Сергійович

Дніпропетровська

 

Стрибок у довжину, F13

Не пройшов класифікацію

Данилов А.А.

9

Михайлов Сергій Сафронович

Чернівецька

Стрибок у довжину, F13

9

Кононенко О.Г., Шевякін В.А.

 

Потрійний стрибок, F12

5

10

Ботурчук Оксана Олександрівна

Дніпропетровська

 

400 м, клас Т12

2

Рурак К.М.

 

11

Чишко Марина Олексіївна

Харківська

200м, класТ13

7

Сорочан В.С.

100м, клас Т13

5

12

Ліщинський Василь Вікторович

Київська

Диск, F11

2

Лис В.М.

Ядро, F11

2

13

Ільчина Орися Володимирівна

Львівська

Диск, F12

3

Скорін Є.Ф., Лис В.М.

Спис, F13

7

Ядро, F12

2

14

Забіла Микола Іванович

Донецька

Спис, F13

8

Лис В.М.

15

Пісков Юрій Борисович

Київська

Диск, F11

10

Захарченко І.В., Верозуб Я.В.

 

Ядро, F11

5

16

Киценко Іван Євгенович

Харківська

Стрибок у висоту, F13

2

Ревякін В.А.

Потрійний стрибок, F12

2

17

Даниліна Людмила Миколайвна

Херсонська

1500м, Т20

3

Мягков С.К.

18

Голіней Андрій Васильович

Івано-Франуівська

1500м, Т20

11

Єрузель Є.І.

19

Кандиба Ірина Олександрівна

Дніпропетровська-Івано-Франківська

1500м, Т20

4

ЄрузельЄ.І., Охріменко В.М.

 

20

Щербина Віктор Леонідович

Дніпропетровська

1500м, Т20

6

Охріменко В.М.

21

Куделя Світлана Віталіївна

Миколаївська

Ядро, F20

2

Затонов С.В.

22

Сеник Микита Олегович

Дніпропетровська

100м, Т38

4

Слюсар І.Д.

200м, Т38

Дискваліфікований (фальстарт)

Естафета 4х100м, Т35-38

1

 23

Стрижак Інна Вікторівна

Дніпропетровська

100м, Т38

1

Слюсар І.Д.

200м, Т38

3

Естафета 4х100м Т35-Т38

1

24

Кречуняк Оксана Михайлівна

Луганська

100м, Т37

4

Старостіна Р.Ф.

200м, Т37

5

Естафета 4х100м, Т35-38

1

25

Павлик Роман Степанович

Львівська

100м, Т36

3

Якубовський О.С.

200м, Т36

1

400м, Т36

3

Естафета 4х100м, Т35-38

1

26

Кравченко Сергій Васильович

Миколаївська

100м, Т37

11

Деркач В.М.

200м, Т37

9

Естафета 4х100 Т35-38

1

27

Саковський Сергій Вікторович

Миколаївська

1500м, Т36

Не фінішував

Деркач В.М.

800м, Т36

6

28

Снісар Марина Віталіївна

Миколаївська

200м, Т37

6

Деркач В.М.

400м, Т37

2

Естафета 4х100м, Т35-38

1

Стрибок у довжину, F38

4

29

Онуфрієнко Андрій Станіславович

Одеська

200м, Т38

6

Орлова Т.Г.

400м, Т38

Дискваліфікований (фальстарт)

Естафета 4х100м, Т35-38

1

Стрибок у довжину, F37-38

3

30

Кравченко Вікторія Анатоліївна

Херсонська

100м, Т37

1

Мягков С.К.

200м, Т37

3

Естафета 4х100м, Т35-38

1

31

Жайворонок Володимир Валерійович

Луганська

Диск, F35-36

3

Старостіна Р.Ф.

Ядро, F35-36

10

32

Ясиновий Олександр Борисович

Київська

Диск, F12

1

Багач О.М.

33

Катишев Руслан Васильович

Одеська

П’ятиборствоP11-13

5

Орлова Т.Г.

 

 

Прес-служба НКСІУ

 
< Попередня   Наступна >