ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
: -2011 !
- Ѳ   
14.02.2011

logo_en.jpgНаціональний комітет спорту інвалідів України, Спортивна федерація глухих України, національна дефлімпійська збірна команда України з зимових видів спорту та вся спортивна спільнота, що активно готувалась до ХVІІ зимових Дефлімпійських ігор знаходяться наразі у стані справжнісінького шоку: за тиждень до відкриття Дефлімпіади 2011, що мала проходити з 18 по 26 лютого у Високих Татрах, Словаччина, ми дізнались про надзвичайно неприємну новину: Дефлімпійські ігри 2011 року скасовано!

 

 

Цікаво, що про цю неприємну новину ми дізнались зі звернення, розміщеного на веб-сторінці Ігор, а також від нашої команди менеджерів, що зараз знаходяться у Словаччині для вирішення проблемних питань, які виникли в української команди у зв’язку зі скасуванням Дефлімпіади-2011. Офіційного звернення про скасування Ігор Міжнародний дефлімпійський комітет ще не надіслав учасникам цього великого світового спортивного форуму.

 

Попередня причина скасування Ігор: фінансова неспроможність Оргкомітету ХVІІ зимових Дефлімпійських ігор в Словаччині, організаційна безпорадність та непрофесійна підготовка змагальної частини Дефлімпіади-2011, в тому числі – неготовність спортивних об’єктів до проведення таких змагань. Крім того, на думку менеджерів Дефлімпійського комітету України має місце некоректне поводження з коштами, які були внесені учасниками Дефлімпійських ігор до Оргкомітету Ігор. Це лише попередні оцінки причин цієї безпрецедентної шокуючої події у дефлімпійському світовому русі.

 

Спортсмени національної дефлімпійської збірної України вже повернулись в Україну, частина тренерського складу і менеджери залишились для вирішення питань отримання зворотних квитків (квитки було заброньовано на 27 лютого) та особливо – для вирішення проблеми фінансової заборгованості Оргкомітету перед українською командою.

 

Особливо важко зараз українським дефлімпійцям – претендентам на участь у Іграх: вони, будучи на піку своєї спортивної форми, готові боротись та перемагати, стояли на словацькій землі лише за крок до Ігор-2011, які вже ніколи не відбудуться.

 

Прес-служби СФГУ та НКСІУ

 

 

 
<   >