ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
37
- Ѳ   
01.03.2011

_dsc8555_320x200.jpgДостойно виступила національна паралімпійська збірна команда України з зимових видів спорту на Кубках світу з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями ОРА зору та вадами зору, що пройшли у період з 13 по 28 лютого 2011 року у м. Солефтеа (Швеція) і м. Фінстурау (Німеччина). Ці змагання стали першими для збірної команди України після Паралімпійських ігор 2010 р. у м. Ванкувер і дали змогу оцінити загальний рівень підготовки українських спортсменів до чемпіонату світу 2011 р.

 

 

У цілому в змаганнях кубків світу взяли участь близько 100 спортсменів-інвалідів від 13 країн світу. Традиційно фаворитами змагань стали команди Росії, України, Норвегії, Канади.

 

Україну представило 15 спортсменів, які вибороли загалом 37 нагород, серед яких 9 золотих, 15 срібних та 13 бронзових медалей. Для трьох українських спортсменів ці змагання стали першими у їх кар’єрі і, як для дебютантів, досить успішними.

 

_dsc3830_320x200.jpgЦікаво, що Кубок світу у Швеції був більш вдалим для українських спортсменів: тут вони вибороли 22 нагороди: 7 золотих, 6 срібних та 9 бронзових медалей. Справжніми фаворитками лижно-біатлонних трас стали сильні представниці «слабкої» статі: Кононова Олександра, у доробку котрої на цих змаганнях 3 золоті нагороди; аналогічно по золоту виступила Юрковська Олена, а також відзначилась Батенкова Юлія, що виборола золото у гонці на 15 км. (детальніші результати виступу усіх спортсменів див. нижче).

 

Кубок світу, що пройшов у Німеччині приніс нашій команді 15 нагород, серед яких 2 золоті, 9 срібних та 4 бронзові медалі. Тут тільки Оленці Юрковській вдалось вибороти 2 золота (детальніші результати виступу усіх спортсменів див. нижче).

 

У цілому за результатами участі у кубках світу з лижних гонок і біатлону, що проходили у 2011 році, був складений світовий рейтинг спортсменів, за яким у лижних гонках Юрковська Олена посіла 2 місце, Кононова Олександра та Павленко Людмила отримали 3 місце відповідно; у змаганнях з біатлону Юрковська Олена посіла 3 місце.

 

Кубок світу у м. Солефтеа (Швеція) і фінал кубку світу у м. Фінстерау (Німеччина) стали для національної паралімпійської збірної команди з зимови видів спорту важливим етапом у підготовці до чемпіонату світу 2011 року у м. Ханти-Мансійськ, Росія, що пройде з 24. 03 по 11.04.2011 р.

 

 

 

Особисті результати  спортсменів

 

 

Кубок світу у м. Солефтеа, Швеція

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1

Батенкова-Бауман  Юлія Вікторівна

Волинська

 

7,5 км біатлон

5

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Співак І.І.

12,5/10 км біатлон

4

Лижні гони спринт

5

Лижні гонки 20/15 км

1

2

Вовчинський Григорій Васильович

 

Черкаська

 

7,5 км біатлон

2

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Завєдєєв А.А.

 

12,5/10 км біатлон

3

Лижні гони спринт

5

Лижні гонки 20/15 км

7

3

Кононова Олександра Миколаївна

 

Київська

 

7,5 км біатлон

1

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Завєдєєв А.А.

 

12,5/10 км біатлон

1

Лижні гони спринт

1

Лижні гонки 20/15 км

3

4

Костюк Юрій Ілліч

 

Волинська

 

7,5 км біатлон

9

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Нестеренко А.Ю.           Казаков В.М.

 

12,5/10 км біатлон

Не стартував

Лижні гони спринт

Не стартував

Лижні гонки 20/15 км

Не стартував

5

Лещишин Олег Іванович

 

Львівська

 

7,5 км біатлон

10

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Співак І.І.

 

12,5/10 км біатлон

9

Лижні гони спринт

13

Лижні гонки 20/15 км

10

6

Павленко  Людмила Володимирівна

Харківська

 

7,5 км біатлон

2

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Нестеренко А.Ю.           Казаков В.М.

 

12,5/10 км біатлон

2

Лижні гони спринт

2

Лижні гонки 20/15 км

3

7

Ситник Віталій Юрійович

Харківська

 

7,5 км біатлон

7

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Співак І.І.

12,5/10 км біатлон

11

Лижні гони спринт

10

Лижні гонки 20/15 км

Не фінішував

8

Хижняк Сергій Петрович

Чернігівська

 

7,5 км біатлон

5

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Нестеренко А.Ю.           Казаков В.М.

 

12,5/10 км біатлон

10

Лижні гони спринт

7

Лижні гонки 20/15 км

Не стартував

9

Юрковська  Олена Юріївна

 

Київська

 

7,5 км біатлон

1

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Нестеренко А.Ю.           Казаков В.М.

 

12,5/10 км біатлон

1

Лижні гони спринт

1

Лижні гонки 20/15 км

2

10

Караванська Богдана Володимирівна

 

Волинська

 

7,5 км біатлон

3

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                    Казаков В.М.

 

12,5/10 км біатлон

3

Лижні гони спринт

3

Лижні гонки 20/15 км

5

11

Ткаченко Михайло Васильович

 

Харківська

 

7,5 км біатлон

8

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                    Казаков В.М.

 

12,5/10 км біатлон

13

Лижні гони спринт

10

Лижні гонки 20/15 км

Не фінішував

12

Шульга Дмитро Олегович

Харківська

 

7,5 км біатлон

5

Мукшин В.П. Артьомін Д.В. Кучерявий С.М. Заведєєв А.А.

 

12,5/10 км біатлон

3

Лижні гони спринт

2

Лижні гонки 20/15 км

8

13

Уткін Юрій Володимирович

 

Харківська

 

7,5 км біатлон

9

Мукшин В.П. Артьомін Д.В. Казаков В.В. Заведєєв А.А.

 

12,5/10 км біатлон

8

Лижні гони спринт

4

Лижні гонки 20/15 км

7

14

Шишкова Оксана Валеріївна

 

Харківська

 

7,5 км біатлон

3

Мукшин В.П. Артьомін Д.В. Іванов В.М. Нестеренко А.Ю.

 

12,5/10 км біатлон

3

Лижні гони спринт

4

Лижні гонки 20/15 км

9

15

Ковалевський Анатолій Олександрович

 

м. Київ

 

7,5 км біатлон

4

Глухих Г.Ю., Мукшин В.П. Бабар Б.Б.  Нестеренко А.Ю.

 

12,5/10 км біатлон

4

Лижні гони спринт

9

Лижні гонки 20/15 км

6

 

 

Кубок світу у м.Фінстерау, Німеччина

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

 

Прізвище, ініціали тренера

1

Батенкова-Бауман  Юлія Вікторівна

Волинська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

3

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Співак І.І.

Лижні гонки 20/15 км

4

7,5 км біатлон

5

Біатлон гонка переслідування

5

2

Вовчинський Григорій Васильович

 

Черкаська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

20

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Завєдєєв А.А.

 

Лижні гонки 20/15 км

6

7,5 км біатлон

5

Біатлон гонка переслідування

8

3

Кононова Олександра Миколаївна

 

Київська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

2

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Завєдєєв А.А.

 

Лижні гонки 20/15 км

2

7,5 км біатлон

2

Біатлон гонка переслідування

2

4

Костюк Юрій Ілліч

 

Волинська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

Не стартував

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Нестеренко А.Ю.           Казаков В.М.

 

Лижні гонки 20/15 км

14

7,5 км біатлон

9

Біатлон гонка переслідування

2

5

Лещишин Олег Іванович

 

Львівська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

17

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Співак І.І.

 

Лижні гонки 20/15 км

8

7,5 км біатлон

6

Біатлон гонка переслідування

11

6

Павленко  Людмила Володимирівна

Харківська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

3

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Нестеренко А.Ю.           Казаков В.М.

 

Лижні гонки 20/15 км

2

7,5 км біатлон

3

Біатлон гонка переслідування

2

7

Ситник Віталій Юрійович

Харківська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

18

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Співак І.І.

Лижні гонки 20/15 км

12

7,5 км біатлон

11

Біатлон гонка переслідування

10

8

Хижняк Сергій Петрович

Чернігівська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

13

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Нестеренко А.Ю.           Казаков В.М.

 

Лижні гонки 20/15 км

8

7,5 км біатлон

11

Біатлон гонка переслідування

5

9

Юрковська  Олена Юріївна

 

Київська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

4

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                  Нестеренко А.Ю.           Казаков В.М.

 

Лижні гонки 20/15 км

4

7,5 км біатлон

1

Біатлон гонка переслідування

1

10

Караванська Богдана Володимирівна

 

Волинська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

7

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                    Казаков В.М.

 

Лижні гонки 20/15 км

5

7,5 км біатлон

5

Біатлон гонка переслідування

5

11

Ткаченко Михайло Васильович

 

Харківська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

12

Мукшин В.П.                Артьомін Д.В.                    Казаков В.М.

 

Лижні гонки 20/15 км

13

7,5 км біатлон

8

Біатлон гонка переслідування

16

12

Шульга Дмитро Олегович

Харківська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

7

Мукшин В.П. Артьомін Д.В. Кучерявий С.М. Заведєєв А.А.

 

Лижні гонки 20/15 км

10

7,5 км біатлон

8

Біатлон гонка переслідування

3

13

Уткін Юрій Володимирович

 

Харківська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

6

Мукшин В.П. Артьомін Д.В. Казаков В.В. Заведєєв А.А.

 

Лижні гонки 20/15 км

8

7,5 км біатлон

6

Біатлон гонка переслідування

10

14

Шишкова Оксана Валеріївна

 

Харківська

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

4

Мукшин В.П. Артьомін Д.В. Іванов В.М. Нестеренко А.Ю.

 

Лижні гонки 20/15 км

5

7,5 км біатлон

2

Біатлон гонка переслідування

2

15

Ковалевський Анатолій Олександрович

 

м. Київ

 

Лижна гонка переслідування 7,5км

5

Глухих Г.Ю., Мукшин В.П. Бабар Б.Б.  Нестеренко А.Ю.

 

Лижні гонки 20/15 км

5

7,5 км біатлон

4

Біатлон гонка переслідування

7

Прес-служба НКСІУ 

 
<   >