'

в Ͳ
08.07.2008

ШАБЛЯ КІЛІНСЬКОГО -2008 : СРІБЛО ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ФЕХТУВАЛЬНИКІВ

Кубок світу «Шабля Кілінського», в якому взяли участь представники з 18 країн,  був останнім офіційним турніром з фехтування на візках перед Паралімпійськими іграми в Пекіні. У цьогорічних змаганнях з 3 по 7 липня взяло участь понад 200 фехтунів з Австрії, Білорусі, Франції, Греції, Іспанії, Гонконгу, Індії, Канади, Кореї, Кувейту, Німеччини, Польщі, Росії, Сполучених Штатів Америки,  України, Угорщини, Великобританії, а також Італії.

Тріумфатором турніру виявилася збірна Гонконгу, яка здобула п'ять золотих медалей, а також по три срібла і бронзи. Друге місце посіла  збірна команда України, а третє  - Франція.

Виступ команди України можна вважати успішним: серед 12-ти перших місць 4 отримали українські спортсмени. Причому, наша збірна виступала у складі лише 8 спортсменів-паралімпійців.

В особистому заліку майже всі наші спортсмени завоювали медалі в своїх дисциплінах або посіли місця з 5-го по 8-е. Фінал змагань зі шпаги кат.В був «українським» - за перше місце змагалися два українські спортсмени -  Шенкевич Сергій та Комар Андрій. Напруженим був і фінал у змаганнях з шаблі кат.А., де Давиденко Микола виборов перемогу у представника Гонконгу.

У командних змаганнях з шаблі серед чоловіків команда України була другою, поступившись команді Франції.

Майже крок залишився до Пекіну-2008. Нашу спортивну сім’ю зараз підтримують спонсори: мобільний оператор life :) та компанія Воля, з якими наші спортсмени-паралімпійці зможуть все! І ми в це віримо!