9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

На вогневому рубежі Чемпіонату України - майстри влучних пострілів Надіслати електронною поштою
27.03.2011

dsc_1157_320x200.jpg21-26 березня у м. Київ у стрілецькому комплексі СК "Схід" успішно пройшов Чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів з вадами слуху, що об’єднав 47 спортсменів з 12 регіонів України (18 жінок та 29 чоловіків). Жінки боролись за першість у вправах ПП-2, МП-5, ГП-4, МГ-5, МГ-9, чоловіки: ПП-3, МП-6, МП-8, МП-10, ЗП-5, ГП-6, МГ-6, МГ-9. Загалом на Чемпіонаті було розіграно 13 комплектів нагород, у тому числі 5 – серед представниць слабкої статі та 8 – серед чоловіків, а також встановлено 2 національні рекорди. Володарями рекордів стали колеги по зброї з Волині: Димитрашко Роман (525 очок) та Колодій Олександр (550 очок). Власне, саме Колодій Олександр своїм новим рекордом поборов власний (545 очок), встановлений на попередніх змаганнях Чемпіонату.

dsc_1228_320x200.jpgНа Чемпіонаті України впевнено та яскраво виступили чарівні представниці Київщини, майстри спорту України Світлана Сандугей, Тетяна Пєвнєва та Марина Іваненко, котрі вибороли 6 медалей, серед яких 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзова нагороди. Вдало показала себе впродовж змагань спортсменка Яценко Світлана (Дніпропетровська обл.), котра завоювала 3 медалі: одну золоту та 2 срібні нагороди. Санькіна Наталія (Харківська обл.) також проявила справжню стрілецьку хватку, виборовши одну золоту і 2 срібні нагороди та вперше виконавши на цьому Чемпіонаті норматив майстра спорту України. Савоста Юлія, представниця Харківщини, також вперше на цих змаганнях виконала норматив майстра спорту України і в одній із вправ (МП-5) стала чемпіонкою України, у вправі ПП-2 – срібною призеркою.

Не менш яскраво виступили представники сильної статі. У чоловіків кращим стрілком став заслужений майстер спорту Колодій Олександр (Волинська обл..), він завоював 3 золоті та 2 бронзових нагороди. Стрілок з Харкова Петренко Дмитро був другим, у нього 2 золотих і одна срібна медалі. Досить вдало виступили Димитрашко Роман (Волинська обл.): у його доробку золото та бронза Чемпіонату; Пєтунов Олексій (м.Київ): золото у вправі МП-6, Костик Олександр (Кіровоградська обл..): золото у вправі МГ-9 та 2 бронзові медалі, а також Таран Валерій (Черкаська обл.): 2 срібні нагороди та бронза. До речі, Фомін Сергій з Кіровоградщини вперше на цих змаганнях виконав норматив майстра спорту України; у його спортивному доробку 2 срібні нагороди.

dsc_1224_320x200.jpgПо закінченню змагань суддівська колегія визначила найкращих спортсменів Чемпіонату України з кульової стрільби серед спортсменів з вадами слуху і вручила їм спеціальні призи. Серед жінок кращою визначено представницю Київщини майстра спорту України Світлану Сандугей, а серед чоловіків - заслуженого майстра спорту України Олександра Колодія з Волині.

Наразі збірна команда України з кульової стрільби серед спортсменів з вадами слуху готується до чемпіонату Європи, який відбудеться у вересні цього року у Німеччині, відтак, усі ми – Національний комітет спорту інвалідів України, Спортивна федерація глухих України та величезна армія вболівальників бажаємо нашим стрілкам майбутніх влучних пострілів.