ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
-
- Ѳ   
05.04.2011

dskon_bat_2705.jpgВчора, 4 квітня, у третій день змагань наших спортсменів-паралімпійців, два стяги України піднялись увись над Ханти-Мансійськом: українські спортсменки-красуні знову принесли в скарбничку національної паралімпійської збірної команди з зимових видів спорту золоту та срібну нагороди.

 

 

 

kon_2_2811.jpgНарешті російське сонечко посміхнулось і для Олександри Кононової, котра вперше вчора виборола золоту нагороду (у лижних гонках на довгій дистанції) Х Чемпіонату світу МПК з лижних гонок і біатлону, що проходить у Ханти-Мансійську. Таким чином, у доробку Саші вже повний комплект нагород цього Чемпіонату. Срібло на цій дистанції дісталось Юлії Батенковій-Бауман.

 

batenkova_2700.jpgЧетвертий день змагань, 5 квітня, видався немедальним для української паралімпійської збірної команди із зимових видів спорту, тому командний підсумок залишився сталим: 9 медалей, серед яких 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові нагороди.

 

Сталою також залишилась і друга світова позиція України за загальною кількістю нагород (яка була й вчора) після команди володарки Чемпіонату Росії. За кількістю золотих медалей наша команда перейшла із другої позиції на сходинку нижче, поступившись паралімпійцям з Канади. Беззмінними лідерами цього Чемпіонату виступають росіяни.

 

Післязавтра, 7 квітня, у наших спортсменів – продовження змагань. Вболіваючи за них усім серцем, бажаємо нашим спортсменам удачі та яскравих перемог!

 

 Усім уболівальникам надаємо посилання на сторінки, де можна віднайти актуальну інформацію про перебіг Чемпіонату світу та виступ українських паралімпійців: http://ugrasport.com/parabiathlon/?cat=68&lang=en/, сайт чемпіонату - http://ugrasport.com/parabiathlon/. Також результати публікуються щоденно на сайті МПК http://www.ipc-nordicskiing.org/Results/

 

Прес-служба НКСІУ 

 
 
<   >