9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

У світлий день Благовіщеня українські паралімпієчки вибороли 3 медалі та укріпили 2-ге місце у світі Надіслати електронною поштою
07.04.2011

img_1761_320x200.jpgНадзвичайно вдалим став сьогоднішній святковий день, 7 квітня, для української команди з зимових видів спорту, яка бореться зараз у Ханти-Мансійську за світову першість на Чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону. Саме нашим красуням, котрі змагались у біатлоні на дистанції 7,5 км, вдалось принести нам благі вісті: ними завойовано 3 високі нагороди, серед яких 2 золоті та 1 срібна медаль, а також укріпити за Україною другу світову позицію у неофіційному командному заліку і за кількістю золотих нагород, і за загальною кількістю медалей.

img_1769_320x200.jpgСьогодні двічі звучав Гімн України на Х Чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону і три державних стяги нашої країни високо тріпотіли на щоглах Ханти-Мансійська. Спочатку - в честь Олени Юрковської, котра виборола золоту нагороду. Подругою по п’єдесталу стала Людмила Павленко, у спортивному доробку котрої  - срібло. А вдруге – у честь Олександри Кононової; вона у своїй категорії також стала чемпіонкою.

Близькою до п’єдесталу пошани була Оксана Шишкова, котра відмінно відстріляла і після останнього рубежу йшла третьою, однак, через прикре падіння при наїзді на кригу втратила такі важливі секунди та в результаті стала п’ятою.

П’ятими також прийшли: Лук’яненко Віталій (до речі, він також мав усі шанси на перемогу, однак, через два промахи не піднявся на п’єдестал), Костюк Юрій, Батенкова Юлія.

img_1803_320x200.jpgВідтак, в української команди станом на сьогодні 12 медалей, серед яких 5 золотих, 5 срібних та 2 бронзові нагороди та друге місце у світі. Лідеркою змагань залишається команда Росії (33 нагороди: 13 золотих, 10 срібних та 10 бронзових медалей), третя позиція за кількістю «золота» у команди Канади (всього 4 нагороди).

До речі, наші спортсмени борються не тільки за перемоги, але й з примхливою весняною погодою Ханти-Мансійська. Зараз умови змагань надзвичайно важкі: температура вдень на сонці піднімається до +8 - +10 градусів і вночі опускається до - 4. Тому траса змагань впродовж дня дуже неоднорідна - на сонці сніг тане, а в затінку – він холодний і твердий, досить часто, покритий кригою. Тому і змазку до лиж доводиться міняти багато разів на день, і спортсменам перелаштовуватись до вже зовсім іншої траси...

Але ж ми знаємо, що наші паралімпійці – найкращі! Вони подолають усі перешкоди на своєму шляху, навіть ханти-мансійський сніг!

Усім вболівальникам надаємо посилання на сторінки, де можна віднайти актуальну інформацію про перебіг Чемпіонату світу та виступ українських паралімпійців: http://ugrasport.com/parabiathlon/?cat=68&lang=en/, сайт чемпіонату - http://ugrasport.com/parabiathlon/. Також результати публікуються щоденно на сайті МПК http://www.ipc-nordicskiing.org/Results/