ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Січень ( 2018 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
11 високих нагород привезли українські плавці з Великобританії Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
12.04.2011

_dsc5671_320x200.jpgВдало виступили українці з ураженнями опорно-рухового апарату на Британському міжнародному чемпіонаті з плавання серед спортсменів з інвалідністю, що проходив 6-11 квітня 2011 року в м. Шеффілд, Великобританія.

 

 

Українська збірна команда з плавання у складі п’яти спортсменів-дебютантів з ураженням опорно-рухового апарату боролась за першість зі спортсменами з 12 країн світу та завоювала 11 почесних нагород, серед яких 1 золота, 8 срібних та 2 бронзові медалі.

 

Найяскравішою представницею української команди стала хмельничанка Істоміна Олена, котра принесла у скарбничку команди України цілий комплект нагород: «золото» у плаванні на дистанції 200 м кролем, «срібло» – 50 м на спині, бронзова нагорода – 100 м кролем.

 

Серед чоловіків найкращим у команді став Панібратець Євген з Миколаївщини, котрий виборов 3 срібні медалі на дистанціях: 50м на спині, 50 м кролем та 100 м вільним стилем.

 

Особисті результати спортсменів

 

№ п/п

Прізвище, ім’я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

Прізвище, ініціали тренера

1

Істоміна Олена

Хмельницька

50 м на спині

2

Заводна Т.Г.

50 м кроль

10

100 м кроль

3

200 м король

1

2

Панібратець Євген

Миколаївська

50 м на спині

2

Ільїна Т.А.

50 м кроль

2

100м вільний стиль

2

3

Свідерська Ольга

Кіровоградська

50 м на спині

2

Кузнєцова І.А.

50 м вільний стиль

13

100м кроль

3

200 м кроль

2

4

Мустафаєв Іскандер

м.Севастополь

50 м кроль

2

Мащенко І.П.

50 м на спині

не здав нор.

150 м комплексне плавання

2

100м кроль

дискваліф.

200м кроль

 

27

5

Квасниця Мар’ян

Львівська

100 м на спині

14

Сальнікова О.С.

50 м вільний стиль

15

400 м вільний стиль

30

100 м брас

23

100 м кроль

26

 

Прес-служба НКСІУ

 
 
< Попередня   Наступна >