ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Січень ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Футбол єднає серця Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
19.04.2011

pku4159_320x200.jpgДержавна митна служба України спільно з Асоціацією «Спортивна індустрія України» проводить Другий етап ювілейного Чемпіонату з міні-футболу

 

 

 

 

Справжнє свято футболу розпочала українська митниця разом з Асоціацією «Спортивна індустрія України». Саме 19 квітня 2011 року на учбово-спортивній базі олімпійської підготовки «Святошин» Федерації профспілок України відбулось офіційне відкриття Другого етапу Чемпіонату Державної митної служби України з міні-футболу серед команд Північного регіону, що проводитиметься з 19 по 21 квітня 2011 року під егідою Асоціації «Спортивна індустрія України». У змаганнях беруть участь збірні футбольні команди Вінницької митниці, збірна команда Центрального апарату Державної митної служби України, Київської обласної митниці, Київської регіональної митниці, Сумської митниці, Черкаської митниці, Чернігівської митниці, Харківської обласної митниці. До речі, цей традиційний для митної служби щорічний чемпіонат цього року особливий: він приурочений 20-ти річчю створення Державної митної служби України.

 

 

 

 

У церемонії офіційного відкриття, що пройшла в урочистій та, водночас, щирій атмосфері, взяли участь: Валерій Михайлович Сушкpku4011_320x200.jpgевич – президент Асоціації «Спортивна індустрія України», Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів; Геннадій Васильович Романенко – начальник Київської регіональної митниці; Георгій Петрович Копилов – виконавчий директор Асоціації «Спортивна індустрія України»; Володимир Васильович Якімчук – генеральний секретар Асоціації «Спортивна індустрія України», генеральний директор «Спортмайстер Україна»; Ігор Степанович Слоєв – голова юридичного комітету АСІУ, заступник генерального директора «Спортмайстер Україна»; Олексій Олександрович Лебедько – віце-президент АСІУ, голова наглядової ради Концерну «Інтератлетика»; Олег Михайлович Дегтяр – генеральний директор Концерну «Інтератлетика»; Сергій Васильович Владико – співвласник компанії Joma; Арман Кімович Татарян – комерційний директор компанії «Делтаспорт» (Nike), Ігор Миколайович Панін – заступник голови фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

 

 

Проголошуючи Другий етап Чемпіонату з міні-футболу відкритим, начальник Київської регіональної митниці Геннадій Романенко, підкреслив важливе значення фізичної культури і спорту для представників митної служби України, котрі щодня віддають свої сили, досвід та знання важливій і почесній діяльності на благо рідної Вітчизни. Він також відзначив і той факт, що цьогорічний Чемпіонат, що приурочений 20-ти річчю створення Державної митної служби, вперше проводитиметься за підтримки організації, що об’єднує провідні вітчизняні компанії ринку виробників та імпортерів спортивних товарів та послуг – Асоціації «Спортивна індустрія України».

 

 

pku4007_320x200.jpg

У свою чергу, президент АСІУ Валерій Сушкевич, вітаючи учасників змагань, наголосив: «Таке єднання Державної митної служби та Асоціації «Спортивна індустрія» досить символічне. По-перше, воно проходить у ювілейну для митниці дату – 20-ти річчя з дня заснування цієї важливої для нашої держави інституції та 5-ти річного ювілею Асоціації «Спортивна індустрія України».. Також, у серпні цього року ми відзначатимемо 20-ту річницю нашої держави. Тому у мене є важливе побажання, щоб ми спільно потужно спрацювали для того, щоб здоров’я кожного українця, здоров’я нашої нації покращувалось. Сьогоднішній день – свято футболу у ювілейний для митної служби  рік - важливий крок для реалізації цієї співпраці».

 

 

pku4139_320x200.jpgПідтримуючи виступ президента АСІУ, Володимир Якімчук висловив надію, що цьогорічний почин Асоціації  «Спортивна індустрія України» та Державної митної служби стане доброю традицією: такою, як і Чемпіонат з міні-футболу, який щорічно проводиться головною митницею України. Завіривши усіх присутніх у подальшій підтримці Асоціацією заняття працівників Державної митної служби фізичною культурою та спортом, генеральний секретар АСІУ додав: «Звичайно, укінці змагань команди-переможці отримають Кубки, медалі та цінні призи від Асоціації «Спортивна індустрія України». Але, хочу наголосити, що від участі у цьому футбольному святі виграв кожен учасник – він придбав таку цінну для себе часточку здоров’я».

 

 

Про сферу участі Асоціації у цьому чемпіонаті додав декілька слів виконавчий директор АСІУ Георгій Копилов, котрий наголосив на тому, що АСІУ має потужний потенціал, що здатний забезпечити компанії, які прогнуть займатись будь-який видом спорту усім належним устаткуванням та екіпіровкою. «Чемпіонат Державної митної служби з міні-футболу яскраве тому свідчення: компаніями-членами Асоціації, зокрема,  «Спортмайстер Україна», Концерн «Інтератлетика», Joma та «Делтаспорт» (Nike), були надані призи та кубки як учасникам, так і переможцям змагань, медалі, а також спортивна екіпіровка Київській регіональній митниці», - підкреслив Г.Копилов. У своїй промові він також висловив сподівання, що у майбутньому саме компанії вітчизняної спортивної індустрії будуть активніше долучатись до підтримки різноманітних спортивних змагань.

 

 

pku4159_320x200.jpgПісля вручення кожній команді-учасниці пам’ятних Кубків, атмосферу урочистості ще більше підкреслив неймовірний виступ чемпіонок світу з черлідингу, котрі відразу після урочистості їдуть відстоювати це високе світове звання, та представника української митниці Найденка Ігоря, у виконанні котрого пролунало декілька пісень.

 

 

Одразу після церемонії відкриття розпочались захопливі футбольні баталії у виконанні футбольних команд Північного регіону Державної митної служби, які будуть боротись за першість впродовж трьох днів - до 21 квітня.

 

 

Прес-служба АСІУ

www.asiu.org.ua

 
< Попередня   Наступна >