ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed
- Ѳ   
18.04.2011

img_5591_320x200.jpg17 квітня 2011 року на базі спорткомплексу ІППО КУ імені Бориса Грінченка, що розташований за адресою: м. Київ, проспект Тичини, 17, пройшов Чемпіонат України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. У змаганнях взяли участь 33 спортсмени з 7-ми регіонів України. Чемпіонат проводився згідно правил Комітету із спортивних танців на візках Міжнародного паралімпійського комітету (WDSC-IPC), та обслуговувався колегією суддів в кількості 10 чоловік, у тому числі 3 судді Міжнародної категорії. 

 

 

img_5613_320x200.jpgПісля прибуття учасників Чемпіонату України зі спортивних танців на візках в спорткомплексі була проведена класифікація спортсменів, які раніше не мали можливості її отримати. За результатами проведеної класифікації 11 спортсменів отримали клас згідно вимог класифікаційного коду WDSC-IPC та були включені до своїх категорій змагань.

 

Загалом, у представлених Чемпіонатом категоріях змагань «Комбі» Європейська програма та/або Латиноамериканська програма та «Дует» Європейська програма та/або Латиноамериканська програма взяли участь 33 спортсмени (16 чоловіків, 17 жінок) від семи регіонів України: м. Києва, м. Севастополь, Київської, Чернігівської, Дніпропетровської, Миколаївської, Донецької областей.

 

img_5731_320x200.jpgУ програмі «Комбі» (танцюрист у візку танцює з нетравмованим партнером (партнеркою)) чемпіонами стали наступні пари:

  • Товстий Андрій та Колесова Наталія з Рівненщини (Європейська програма);
  • Авраменко Михайло та Чинка Олена з м. Києва (Європейська програма);
  • Бевзюк Валерій та Яременко Олена з м.Києва (Латиноамериканська програма);
  • Заміга Іван та Педченко Вероніка з Дніпропетровщини (Латиноамериканська програма).

 

У програмі «Дует» (обидва танцюристи (партнер та партнерка) у візку) чемпіонами стали наступні пари:

  • Сівак Іван та Сівак Надія з Рівненщини (Європейська програма);
  • Керничний Володимир та Кернична Сніжана з Донеччини (Європейська програма);
  • Бевзюк Валерій та Слуговіна Ілона з м.Києва (Латиноамериканська програма).

 

img_6217_320x200.jpgТакож учасники змагань виконали спортивні звання та розрядні нормативи кандидата у майстри спорту України - 4 спортсмени; І розряду  - 14 спортсменів; ІІ розряду - 4 спортсмени.

 

Наразі наші спортсмени готуються до Міжнародного турніру зі спортивних танців на візках, що пройде у Нідерландах з 21.04.-24.04.2011.

 

Додатково: Чемпіонат України проходив у спортивній залі з твердим покриттям, розміром 13х18, що відповідає вимогам міжнародної федерації для проведення змагань такого рівня, темпи та характер музичного супроводження були заздалегідь відібрані та відповідали вимогам для класів змагань. Підрахунок та обчислення результатів суддівства здійснювалось за допомогою комп’ютерної програми по системі «скейтинг», що є обов’язковою вимогою для отримання об’єктивних результатів змагань. Робота суддівської колегії відповідала «Положенню про суддівську колегію» WDSC-IPC.

 

Прес-служба НКСІУ

 
<   >