ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
Головне меню
Головна
Паралімпіада2018
Новини
Відеоновини
Події
Статті
Пошук
Посилання
Контакти
Відеогалерея
Фотогалерея
Спорт інвалідів України
Паралімпійський
Дефлімпійський
Факти з історії спорту
Наші спортивні об'єкти
Національний центр
Західний центр
Тендери
Звіти
. $database-
Законодавство
Законодавчі акти
Пошук
Календар новин
Січень ( 2019 ) :
ПнВтСрЧтПтСбВс
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наступ.>>
До нас завітали

free counters

Live Traffic Feed
Валерій Сушкевич: НСК «Олімпійський» повинен бути доступним для усіх категорій громадян Надіслати електронною поштою
Написав Прес-служба НКСІУ   
13.04.2011

sushkevych.jpgДосягнення українських спортсменів з інвалідністю останнім часом привертають до себе все більше і більше уваги. В 2009 році на літній Дефлімпіаді в Тайбеї вони завоювали шістдесят сім медалей, через рік на зимовій Паралімпіаді у Ванкувері - дев’ятнадцять. Валерій Сушкевич – президент Національного комітету спорту інвалідів України – людина яка приклала до цього чимало зусиль. Наразі Валерій Михайлович – є одним з членів журі конкурсу на кращий логотип НСК «Олімпійський». 

Валерій Михайлович, чим ви будете керуватись при виборі найкращого логотипа «Олімпійського»?

 

Гадаю, що ця емблема повинна чітко ідентифікувати НСК «Олімпійський» не тільки як основний стадіон майбутнього чемпіонату Європи, але і як центральну спортивну арену країни взагалі. Це дуже важливо.

 

Вам колись доводилося бути членом журі?

 

Так. В своєму житті я багато разів був у складі різноманітних суддівських комісій. Причому крім конкурсів на визначення найкращих спортсменів та тренерів доводилося бути членом журі і на заходах пов’язаних з мистецтвом. Але конкурс на визначення кращого логотипу у деякій мірі особливий, адже йдеться про престиж країни у світовому масштабі.

 

Що може дати оновлений НСК «Олімпійський» Національному паралімпійському комітету України?

 

Тут річ навіть не про те, що може дати «Олімпійський» саме нашій організації. З моєї точки зору головна спортивна арена країни повинна стати одним з найефективніших способів  пропаганди спорту в нашій державі. А це значить що вона має бути доступна для усіх категорій громадян. Чи то професіонали, аматори, паралімпійці, дефлімпійці чи просто вболівальники. Це дасть новий поштовх розвитку спорту в Україні.

 

Успіхи наших паралімпійців та дефлімпійців останнім часом вражають. За рахунок чого українським спортсменам вдається бути серед найкращих у світі?

 

В нашій країні існує безліч бар’єрів для громадян з інвалідністю. Їм дуже важко самореалізуватися як особистостям, тому вони радіють будь-якому шансу заявити про себе. Коли ми тільки починали розвивати паралімпійський і дефлімпійський спорт в Україні, ми навіть і не уявляли, яким людським потенціалом володіємо. Для наших спортсменів успіхи в спорті – це можливість знайти себе у суспільстві здорових людей. Більш потужної мотивації і вигадувати не треба. Звідсіля і високі результати. Але не тільки в цьому причина успіхів. Наші спеціалісти розробили унікальну систему розвитку фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю, яка на сьогоднішній день визнана кращою у світі. І це при тому, що рівень фінансування паралімпійського спорту в Україні  у порівнянні з іншими країнами значно програє.

 

 

 
< Попередня   Наступна >