567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

4 високі нагороди отримали українські стрілки на Кубку світу з кульової стрільби Надіслати електронною поштою
10.05.2011

team_pistol_spain_320x200.jpgУспішно виступили українські спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату на Кубку світу з кульової стрільби, що пройшов з 29 квітня по 9 травня 2011 року у м. Аліканте (Іспанія). У доробку 9-ти наших спортсменів, котрі боролись за першість Кубку з представниками 46 країн світу, - 4 почесні нагороди, серед яких 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові медалі. А також українцями завойовано ліцензію на Паралімпійські ігри-2012!

Цьогорічний Кубок світу запам’ятається, мабуть, усім – і організаторам змагань, і учасникам спортивної боротьби. Адже саме Іспанія приймала цього року раніш небачену кількість країн-учасниць Кубку світу, а також саме цей Кубок світу став першим з трьох Кубків світу, золоті медалі якого надають пряму ліцензію країні, спортсмен якої зміг здобути перше місце в особистому заліку у одному із видів програми Паралімпіади – 2012.

vasiliev_spain_320x200.jpgstoiev_spain_2_320x200.jpgВсього було розподілено 12 ліцензій і приємно відзначити, що одна ліцензія прямує до України разом з золотою медаллю нашого співвітчизника – Олександра Васильєва. Він не мав рівних у вправі пістолет Р4 (малокаліберний), випередивши спортсменів Швейцарії та Китаю, які посіли 2 та 3 місця відповідно. Також наша команда в пістолеті Р4 у складі Васильєва О., Нестеренка В. та Захватаєва А. посіла друге місце у заліку команд у цій вправі. Необхідно відзначити виступ Юрія Стоєва та Василя Ковальчука. Перший здобув бронзову нагороду у вправі гвинтівка R7 (малокаліберна), а другий також посів 3 місце у вправі гвинтівка R4 (пневматична).

1

У цілому збірна команда України посіла 5 загальнокомандне місце серед 46 країн-учасниць Кубку світу. І це – достойний результат! Так тримати!