ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed





?
: 8
99
- Ѳ   
01.08.2017

https://tsn.ua/video/video-novini/iz-turechchini-povernulas-nacionalna-ukrayinska-zbirna-sportsmeniv-yaki-ne-chuyut.html
...
 
-2017: 5
- Ѳ   
01.08.2017

https://www.youtube.com/watch?v=m-HesuYWRXE
...
 
- Ѳ   
31.07.2017
eed_5902.jpg
ХХІІІ Дефлімпійські ігри завершено - вони вже стали історією для понад 3500 спортсменів  з порушеннями слуху із 97 країн  світу, і національна дефлімпійська збірна команда України - одна із лідерів світового дефлімпійського спорту, тріумфально повертається в Україну з 99 високими нагородами - 21 золотою, 42 срібними та 36 бронзовими медалями та з другою світовою позицією, яку попри все українцям вдалось відстояти на цих Іграх. На першому місці  - команда Росії, на третьому - команда Кореї, четвертою цьогоріч стала команда володарки Ігор - Туреччини. 
...
 
- Ѳ   
31.07.2017
20347961_1595423823824118_1498612688_o.jpg
Президент України Петро Порошенко привітав спортсменів збірної України із вдалим виступом на XXIII літніх Дефлімпійських іграх у турецькому Самсуні, де українці посіли друге загальнокомандне місце.
...
 
ֲ в ˲ϲ 99
- Ѳ   
31.07.2017
eed_5902.jpg
У турецькому місті Самсун завершено Дефлімпійські ігри - змагання серед спортсменів з порушеннями слуху. Збірна України тріумфально повертається з 99 нагородами - 21 золотою, 42 срібними та 36 бронзовими медалями та з другою світовою позицією.    
...
 
, ( )
- Ѳ   
30.07.2017

Медалі, що здобула національна дефлімпійська збірна команда України (за видами спорту) на ХХІІІ літніх Дефлімпійських Іграх 2017 року в м.Самсун (Туреччина)

вид спорту

зайняті місця

Кіл-ть спортсменів, які виборороли нагороди

Загально-командне місце серед країн-учасниць

Всього склад команд

Кількість представлених країн

Загальна кількість атлетів з виду спорту

І

ІІ

ІІІ

4

5

6

Бадмінтон

 

 

 

 

6

 

 

 

7

24

108

Баскетбол (жінки)

 

 

 

1

 

 

 

4

10

14

271

Баскетбол (чоловіки)

 

 

1

 

 

 

12

12

Боротьба (вільна)

1

3

1

 

1

 

4

3

14

18

90

Боротьба (греко-римська)

 

1

1

 

1

1

2

5

22

81

Боулінг

1

2

1

 

1

 

12

3

12

34

196

Волейбол (жінки)

 

 

 

1

 

 

 

3

12

10

238

Волейбол (чоловіки)

 

1

 

 

 

 

12

12

Дзюдо

5

1

7

 

2

 

15

2

17

30

151

Карате

6

5

4

 

2

 

13

1

13

19

120

Легка атлетика

1

11

4

5

4

1

16

6

24

65

473

Теніс настільний

 

1

3

 

3

 

5

3

8

30

125

Плавання

 

8

9

6

2

2

16

8

19

37

194

Пляжний волейбол (чол.)

1

1

 

 

 

 

4

1

4

18

78

Пляжний волейбол (жін.)

1

 

1

 

 

 

4

4

Спортивне орієнтування

3

4

3

 

2

1

7

2

8

12

52

Стрільба кульова

2

2

1

1

2

4

4

3

11

20

83

Тхеквондо

 

1

 

 

3

 

1

7

11

22

118

Футбол

 

1

 

 

 

 

19

3

19

17

473

 

21

42

36

14

29

9

146

 

217

 

2851

 

 
, ()
- Ѳ   
30.07.2017

Медалі, що здобули спортсмени національної дефлімпійської збірної команди України

на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року в м. Самсун (Туреччина)

Вид спорту

№ з/п

№ з/п

Прізвище, ім'я

Регіон

зайняті місця

Усього:

Тренер

І

ІІ

ІІІ

Плавання

1

1

Терещенко Ірина

Кіровоградська

 

2

1

3

Кузніцова О.А

2

2

Режило Марія

м.Київ

 

1

3

4

Патиковська М.М.

3

3

Денисова Катерина

Одеська

 

1

1

2

Демчук С.Л.

4

4

Коломієць Олексій

Чернігівська

 

1

 

1

Гунько Д.А.

5

5

Дудник Максим

м.Київ

 

1

 

1

Гребер О.В.

 

Денисова Катерина

Одеська

Демчук С.Л.

6

Бистревський Денис

Чернігівська

Гунько Д.А.

 

Режило Марія

м.Київ

Патиковська М.М.

7

Литвиненко Олексій

м.Київ

Литвиненко Г.І.

8

Конкін Віктор

Миколаївська

Ільїна Т.А.

 

Терещенко Ірина

Кіровоградська

Кузніцова О.А

9

Давидова Кристина

м.Київ

Литвиненко Г.І.

 

6

Денисова Катерина

Одеська

 

 

1

1

Демчук С.Л.

10

Іваненко Катерина

Харківська

Панкратов О.Ю.

 

Терещенко Ірина

Кіровоградська

Кузніцова О.А

 

Режило Марія

м.Київ

Гребер О.В.

 

7

Денисова Катерина

Одеська

 

 

1

1

Демчук С.Л.

11

Тарасенко Дар'я

Кіровоградська

Кузніцова О.А.

 

Терещенко Ірина

Кіровоградська

Кузніцова О.А.

 

Режило Марія

м.Київ

Гребер О.В.

 

8

Денисова Катерина

Одеська

 

1

 

1

Демчук С.Л.

 

Коломієць Олексій

Чернігівська

Гунько Д.А.

12

Якубовський Ростислав

Дніпропетровська

Сігалов Є.О.

 

Режило Марія

м.Київ

Гребер О.В.

 

Дудник Максим

м.Київ

Гребер О.В.

 

Іваненко Катерина

Харківська

Панкратов О.Ю.

 

Терещенко Ірина

Кіровоградська

Кузніцова О.А.

13

Карниш Артем

Дніпропетровська

Сігалов Є.О.

 

9

Дудник Максим

м.Київ

 

 

1

1

Гребер О.В.

 

Коломієць Олексій

Чернігівська

Гунько Д.А.

 

Якубовський Ростислав

Дніпропетровська

Сігалов Є.О.

 

Бистревський Денис

Чернігівська

Гунько Д.А.

 

Конкін Віктор

Миколаївська

Ільїна Т.А.

14

Їжаченко Філіпп

Харківська

Панкратов О.Ю.

 

Литвиненко Олексій

м.Київ

Литвиненко Г.І.

 

10

Режило Марія

м.Київ

 

 

1

1

Гребер О.В.

 

Давидова Кристина

м.Київ

Литвиненко Г.І.

 

Терещенко Ірина

Кіровоградська

Кузніцова О.А.

 

Тарасенко Дар'я

Кіровоградська

Кузніцова О.А.

 

11

Литвиненко Олексій

м.Київ

 

1

 

1

Литвиненко Г.І.

 

Конкін Віктор

Миколаївська

Ільїна Т.А.

 

Дудник Максим

м.Київ

Гребер О.В.

 

Бистревський Денис

Чернігівська

Гунько Д.А.

 

Карниш Артем

Дніпропетровська

Сігалов Є.О.

15

Заулічний Євген

Дніпропетровська

Сігалов Є.О.

16

Зіненко Іван

м.Київ

Зіненко В.Ф.

 

Коломієць Олексій

Чернігівська

Гунько Д.А.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

16

11

Всього медалей з виду спорту:

 

 

8

9

17

 

Спортивне орієнтування

1

1

Суренян Нвер

м.Київ

 

1

 

1

Подгаєцький А.В.

2

2

Федосєєва Ганна

Харківська

1

1

1

3

Бондарено В.І. (середня,  довга), Шимчук Р.Ф. (спринт)

3

3

Санькін Олександр

м.Київ

 

 

1

1

Ткаченко В.В.

4

4

Мельник Яна

м.Київ

1

 

 

1

Ткаченко В.В.

5

5

Плахотнік Дмитро

Харківська

 

 

1

1

Бондаренко В.Г. (середня, довга)

 

 

Плахотнік Дмитро

Харківська

 

1

 

1

Бондарено В.І. (середня,  довга), Шимчук Р.Ф. (спринт)

6

 

Ніколаєнко Руслан

м.Київ

Подгаєцький А.В.

 

 

Санькін Олександр

м.Київ

Ткаченко В.В.

 

 

Федосєєва Ганна

Харківська

 

1

 

1

Бондарено В.І. (середня,  довга), Шимчук Р.Ф. (спринт)

7

 

Біда Тетяна

Харківська

Бондарено В.І. (середня,  довга), Шимчук Р.Ф. (спринт)

 

 

Мельник Яна

м.Київ

Ткаченко В.В.

 

6

Санькін Олександр

м.Київ

1

 

 

1

Ткаченко В.В.

 

Плахотнік Дмитро

Харківська

Бондарено В.І. (середня,  довга), Шимчук Р.Ф. (спринт)

 

Мельник Яна

м.Київ

Ткаченко В.В.

 

Федосєєва Ганна

Харківська

Бондарено В.І. (середня,  довга), Шимчук Р.Ф. (спринт)

Всього спорсменів,                 які вибороли  нагороди

7

4

Всього медалей з виду спорту:

 

3

4

3

10

 

Карате

1

1

Мажара Інна

Полтавська

1

1

1

3

Богодистий М.І.

2

2

Беленок Максим

Полтавська

 

 

1

1

Богодистий М.І.

3

3

Губанова Марина

Дніпропетровська

 

1

 

1

Кірсанов К.В.

4

4

Новіков Вячеслав

Дніпропетровська

 

 

1

1

Кірсанов К.В.

5

5

Гаврілова Віта

Полтавська

1

 

 

1

Богодистий М.І.

6

6

Махно Володимир

Полтавська

 

1

 

1

Богодистий М.І.

7

7

Махно Олександр

Полтавська

 

1

 

1

Богодистий М.І.

8

8

Янчук Катерина

Луганська

2

 

 

2

Ястребов О.О. (куміте), Ястребов Г.С. (ката)

9

9

Кальник Олександр

Полтавська

 

1

 

1

Богодистий М.І.

10

Пліш Владислав

Полтавська

Канівець В.В. (ката) , Богодистий М.І. (куміте)

11

Тритяк Олександр

Полтавська

Богодистий М.І.

12

10

Хиль Тетяна

Полтавська

 

 

1

1

Богодистий М.І.

13

Масло Катерина

Полтавська

Богодистий М.І.

 

Мажара Інна

Полтавська

Богодистий М.І.

 

11

Мажара Інна

Полтавська

1

 

 

1

Богодистий М.І.

 

Янчук Карина

Луганська

Ястребов О.О. (куміте), Ястребов Г.С. (ката)

 

Гаврілова Віта

Полтавська

Богодистий М.І.

 

Губанова Марина

Дніпропетровська

Кірсанов К.В.

 

12

Махно Олександр

Полтавська

1

 

 

1

Богодистий М.І.

 

Махно Володимир

Полтавська

Богодистий М.І.

 

Новіков Вячеслав

Дніпропетровська

Кірсанов К.В.

 

Беленок Максим

Полтавська

Богодистий М.І.

 

Тритяк Олександр

Полтавська

Богодистий М.І.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

13

12

Всього медалей з виду спорту:

 

6

5

4

15

 

Легка атлетика

1

1

Філімошкіна Римма

Донецька

 

1

 

1

Василенко Н.В.

2

2

Вишинський Дмитро

Волинська

1

1

 

2

Киричук В.М.

3

3

Кисильова Юлія

Херсонська

 

 

1

1

Піскунов В.Ю.

4

4

Данильченко Володимир

Дніпропетровська

 

 

1

1

Бондаренко В.Г.

5

5

Шаповал Юлія

Дніпропетровська

 

1

 

1

Фатєєв А.Ю.

6

6

Сидоренко Анастасія

Одеська

 

1

1

2

Настаченко В.Ф.

7

7

Руденко Дмитро

Дніпропетровська

 

 

1

1

Фатєєв А.Ю.

8

8

Потапенко Катерина

м.Київ

 

1

 

1

Мельник Г.В.

9

9

Свинобій Марія

Київська

 

1

 

1

Якимчук Т.А.

10

10

Кочмарик Вікторія

Дніпропетровська

 

1

 

1

Фатєєва О.І.

 

 

Кочмарик Вікторія

Дніпропетровська

 

2

 

2

Фатєєва А.Ю.

 

 

Шаповал Юлія

м.Київ

Фатєєв А.Ю.

11

 

Куприч Соломія

Дніпропетровська

Фатєєв А.Ю.

 

 

Єзловецька Наталя

Київська

Стельмах С.С.

12

 

Кулик Микола

Черкаська

 

1

 

1

Масляков В.Д.

 

 

Руденко Дмитро

Дніпропетровська

Фатєєв А.Ю.

13

 

Компанієць Сергій

Дніпропетровська

Фатєєв А.А.

14

 

Драч Сергій

Дніпропетровська

Масляков В.Д.

15

 

Пендрак Максим

Харківська

 

1

 

1

Омельченко М.В.

 

 

Вишинський Дмитро

Волинська

Киричук В.М.

16

 

Дмитриєнко Олександр

Луганська

Стусік Ю.О.

 

 

Руденко Дмитро

Дніпропетровська

Фатєєв А.Ю.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

16

9

Всього медалей з виду спорту:

 

1

11

4

16

 

Волейбол

1

1

Антонюк Олег

Житомирська

 

1

 

1

Краснощоков  О.О.

2

Білоблоцьий Олександр

м.Київ

Грицюта Ю.М.

3

Завіруха Ігор

Житомирська

Краснощоков  О.О.

4

Загородній Ігор

м.Київ

Грицюта Ю.М

5

Зеленський Володимир

м.Київ

Грицюта Ю.М

6

Кошкаров Олексій

м.Київ

Грицюта Ю.М

7

Нікіфоров Ілля

м.Київ

Грицюта Ю.М

8

Полторацький Олександр

м.Київ

Грицюта Ю.М

9

Прохорчук Олександр

м.Київ

Грицюта Ю.М

10

Радченко Валерій

м.Київ

Лайло А.А.

11

Ренькас Дмитрій

м.Київ

Лайло А.А.

12

Цимовський Єгор

м.Київ

Грицюта Ю.М

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

12

1

Всього медалей з виду спорту:

 

 

1

0

1

 

Теніс настільний

1

1

Закладний Геннадій

м.Київ

 

 

1

1

Закладний М.Г.

2

2

Завіновська Карина

м.Київ

 

1

 

1

Тригуб О.І.

3

Васильєва Марія

м.Київ

Тригуб О.І.

4

Старікова Лариса

м.Київ

Тригуб О.І.

5

Ходько Юлія

м.Київ

Тригуб О.І.

 

3

Закладний Геннадій

Полтавська

 

 

1

1

Закладний М.Г.

 

Ходько Юлія

м.Київ

Тригуб О.І.

 

4

Завіновська Карина

м.Київ

 

 

1

1

Тригуб О.І.

 

Васильєва Марія

м.Київ

Тригуб О.І.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

5

4

Всього медалей з виду спорту:

 

 

1

3

4

 

Боротьба греко-римська

1

1

Антипенко Віктор

Миколаївська

 

 

1

1

Петков Г.С.

2

2

Ященко Роман

м.Київ

 

1

 

1

Клименко В.П.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

2

2

Всього медалей з виду спорту:

 

 

1

1

2

 

Боротьба вільна

 

1

Антипенко Віктор

Миколаївська

 

1

 

1

Петков Г.С.

1

2

Корепанов Віталій

Одеська

 

 

1

1

Петков Г.С.

2

3

Мінченко Сергій

Одеська

1

 

 

1

Антонов Д.О

3

4

Червоненко Анатолій

Одеська

 

1

 

1

Антонов Д.О

4

5

Камбур Андрій

Одеська

 

1

 

1

Коєв Г.І.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

4

5

Всього медалей з виду спорту:

 

1

3

1

5

 

Боулінг

1

1

Яловега Владислав

Полтавська

 

1

 

1

Яловега Г.В.

2

Данилюк Вадим

Одеська

Дикін В.В.

3

Майер Ростислав

м.Київ

Шокота І.В.

4

2

Ковальчук Катерина

Полтавська

1

 

 

1

Дикін В.В.

5

Величко Дарина

м.Київ

Сидоренко Г.В.

6

Д'яченко Алла

Одеська

Дикін В.В.

7

3

Болтовніна Олена

Запорізька

 

 

1

1

Дикін В.В.

 

Величко Дарина

м.Київ

Сидоренко Г.В.

8

Трубіна Людмила

Запорізька

Шокота І.В.

 

Д'яченко Алла

Одеська

Дикін В.В.

9

Жукова Анжеліка

Одеська

Дикін В.В.

 

Ковальчук Катерина

Полтавська

Дикін В.В.

 

4

Данилюк Вадим

Одеська

 

1

 

1

Дикін В.В.

10

Дідоренко Назар

м.Київ

Шокота І.В.

 

Майер Ростислав

м.Київ

Шокота І.В.

11

Трубін Сергій

Запорізька

Шокота І.В.

12

Щербаков Дмитро

Одеська

Дикін В.В.

 

Яловега Владислав

Полтавська

Яловега Г.В.

Всього спорсменів, які вибороли нагороди

12

3

Всього медалей з виду спорту:

 

1

2

1

4

 

Стрільба кульова

1

1

Костик Олександр

Кіровоградська

1

 

 

1

Ібрагимова О.В

2

2

Ликова Віолета

Дніпропетровська

 

1

 

1

Коновалюк Г.Д. (ГП-4)

3

3

Фомін Сергій

Кіровоградська

 

1

1

2

Ібрагимова О.В.

4

4

Колодій Олександр

Волинська

1

 

1

Платонов О.В.(МП-8)

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

4

4

Всього медалей з виду спорту:

 

2

2

1

5

 

Пляжний волейбол

1

1

Черненко Юлія

м.Київ

 

 

1

1

Крайній О.Ю.

2

Ярошевська Юлія

м.Київ

Крайній О.Ю.

3

2

Затилкіна Анна

Сумська

1

 

 

1

Затилкін В.В.

4

Рилова Раїса

Одеська

Дєдкова В.Т.

5

3

Кошкаров Антон

м.Київ

1

 

 

1

Кошкаров А.Ю.

6

Цапкаленко Микола

м.Київ

Кошкаров А.Ю.

7

4

Тарасов Сергій

м.Київ

 

1

 

1

Крайній О.Ю.

8

Донченко Дмитро

Київська

Лайло А.А.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

8

4

Всього медалей з виду спорту:

 

2

1

1

4

 

Дзюдо

1

1

Шеретов Дмитро

Дніпропетровська

1

 

 

1

Харламов В.В

2

2

Шостак Анна

Дніпропетровська

1

 

 

1

Харламов В.В

3

3

Авдєєва Катерина

Дніпропетровська

1

 

 

1

Харламов В.В

4

4

Довбищук Ксенія

Харківська

 

 

1

1

Харламов В.В

5

5

Мозирев Владислав

Харківська

 

 

1

1

Маханьков Г.І.

6

6

Слушний Антон

Вінницький

 

 

1

1

Костенко М.М.

7

7

Шепелюк Катерина

Рівненська

1

 

 

1

Романкевич М.Я.

8

8

Корнійчук Марія

Тернопільська

 

1

 

1

Уруський Л.М.,                 Харламов В.В.

9

9

Погорелова Марина

Донецька

 

 

1

1

Врублевська В.В.

10

10

Кравченко Оксана

Дніпропетровська

 

 

1

1

Волович О.Д.

 

11

Мозирев Владислав

Харківська

 

 

1

1

Маханьков Г.І.

 

Шепелюк Катерина

Рівненська

Романкевич М.Я.

 

12

Авдєєва Катерина

Дніпропетровська

1

 

 

1

Харламов В.В

 

Довбищук Ксенія

Харківська

Харламов В.В

 

Корнійчук Марія

Тернопільська

Уруський Л.М.,                 Харламов В.В.

 

Кравченко Оксана

Дніпропетровська

Волович О.Д.

 

Шепелюк Катерина

Рівненська

Романкевич М.Я.

 

Погорелова Марина

Донецька

Врублевська В.В.

 

Шостак Анна

Дніпропетровська

Харламов В.В

11

13

Маклаков Володимир

Дніпропетровська

 

 

1

1

Харламов В.В

12

Нехаєв Євген

Донецька

Врублевська В.В.

13

Нетяга Лука

Житомирська

Нетяга В.І.

 

Слушний Антон

Вінницький

Костенко М.М.

14

Брижак Алім

Вінницький

Костенко М.М.

15

Пензій Андрій

Дніпропетровська

Харламов В.В

 

Шеретов Дмитро

Дніпропетровська

Харламов В.В

 

Мозирев Владислав

Харківська

Маханьков Г.І.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

15

13

Всього медалей з виду спорту:

 

5

1

7

13

 

Баскетбол (чол.)

1

1

Букін Сергій

Дніпропетровська

 

 

1

1

Нетьора Ю.В.

2

Діденко Олександр

Дніпропетровська

Нетьора Ю.В.

3

Кім Максим

Дніпропетровська

Нетьора Ю.В.

4

Кропив'янський Єгор

Дніпропетровська

Нетьора Ю.В.

5

Кузнецов Олександр

Дніпропетровська

Каковкін С.Г.

6

Мельниченко Дмитро

м.Київ

Лаврик В.А.

7

Раус Андрій

Дніпропетровська

Нетьора Ю.В.

8

Рязанцев Павло

Дніпропетровська

Нетьора Ю.В.

9

Стрижевський Юрій

Дніпропетровська

Нетьора Ю.В.

10

Фоменко Олександр

Дніпропетровська

Нетьора Ю.В.

11

Шестериков Станіслав

Дніпропетровська

Нетьора Ю.В.

12

Яковлєв Кирило

Дніпропетровська

Нетьора Ю.В.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

12

1

Всього медалей з виду спорту:

 

 

 

1

1

 

Тхеквондо

1

1

Боярин Вадим

Полтавська

 

1

 

1

Шавиро Ю.І.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

1

1

Всього медалей з виду спорту:

 

 

1

0

1

 

Футбол

1

1

Баєв Сергій

Миколаївська

 

1

 

1

Чаленко О.В.

2

Бєлоусов Дмитро

Луганська

Лагута С.Г.

3

Брагін Вячеслав

Одеська

Бронніков В.М.

4

Вальчук Володимир

м. Київ

Таймазов В.В.

5

Верещака Олександр

Полтавська

Верещака О.Ю.

6

Войченко Костянтин

Полтавська

Верещака О.Ю.

7

Мчедлішвілі Шалва

Полтавська

Козін В.В.

8

Невенченко Дмитро

Луганська

Лагута С.Г.

9

Оленич Олександр

Полтавська

Верещака О.Ю.

10

Причина Родіон

Полтавська

Верещака О.Ю.

11

Пустовіт Віктор

Черкаська

Бойко О.М.

12

Реутов Ігор

Полтавська

Верещака О.Ю.

13

Рій Володимир

Івано-Франківська

Балагутрак І.І..

14

Собченко Андрій

м. Київ

Таймазов В.В.

15

Сотніков Андрій

Одеська

Герасимов С.В.

16

Статівка Олексій

Полтавська

Верещака О.Ю.

17

Українець Дмитро

м. Київ

Таймазов В.В.

18

Фролов Сергій

Рівненська

Сікальський А.В.

19

Шотурма Ігор

м. Київ

Таймазов В.В.

Всього спортсменів, які вибороли нагороди

19

1

Всього медалей з виду спорту:

 

 

1

 

1

 

РАЗОМ :

146

75

 

 

21

42

36

99

 

 
- Ѳ   
30.07.2017
2_mobile.jpg

Ми раді повідомити усім нашим вболівальникам та шанувальникам: у ніч з 31 липня на 1 серпня, о 1-й годині (приходити усім не раніше першої ночі), відбудеться урочиста церемонія зустрічі найкращої команди України - спортивної сенсації 2017 року - переможної національної дефлімпійської збірної команди України.

 

Всім бажаючим прохання приходити до терміналу F аеропорту Бориспіль (вхід вільний), а всім представникам мас-медіа - акредитуватись на зустріч (окремо буде підхід ЗМІ до переможців).

 

Телефон для акредитації представників засобів масової інформації (дзвонити у понеділок, 31 липня) - 2894330, 0937711063 (Наталя Чегодаєва), контакт для акредитації електронною поштою: . java-script. (Наталя Гарач). 

 


 

Зверніть увагу: акредитація завершиться 31 липня о 18:00!

...
 
-2017 : 99- -
- Ѳ   
30.07.2017
eed_5491.jpg
Футбол - чи не найулюбленіший з видів спорту на планеті... І наші дефлімпійці, у вирішальному бою з командою Туреччини, вибороли срібну нагороду. Виступали достойно, яскраво, але у серії пенальті (що є своєрідною лотереєю) з рахунком 3:4 поступились країні володарки ХХІІІ Дефлімпіади. Це - 99 медаль України і підсумок Ігор - яскравий український результат - 21 золота, 42 срібла та 36 бронзи!
...
 
ϳ ﳳ , 30 , 16:00
- Ѳ   
30.07.2017

https://www.youtube.com/watch?v=qrxEtT-Gvuk
...
 
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  > ʳ >>

121 - 135 2313