ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
³
䳿
³
'

free counters

Live Traffic Feed

?
: 7
- Ѳ   
20.03.2006

ПРЕС-РЕЛІЗ

за підсумками ІХ зимових Паралімпійських ігор 2006 року

м. Турин, Італія

10-19 березня 2006 року

 

Щойно на засніжених схилах Італії відлунали останні фанфари найвищого спортивного форуму чотирьохліття, урочисто згасло паралімпійське полум’я, і світ дізнався про закінчення ІХ зимових Паралімпійських ігор. Близько 500 спортсменів  із 39 країн взяли  участь у цьому форумі. Національна паралімпійська команда України, у складі якої було лише 12 спортсменів,  здобула тріумфальну перемогу на Іграх в Турині.  

...
 
' ?!
- Ѳ   
19.03.2006

Чомусь прийнято вважати Павла Глобу провидцем... А ми впевнені, що в українській команді є свої істинні знавці цієї справи. В першу чергу, це - Валерій Миколайович Казаков. Тільки він може з такою математичною точністю передбачити за місяць до ігор, якою буде сума медалей - 24. А на рахунок ще однієї він змовчав – так, для "таємного" збільшення плану. Справжній сюрприз!..

 

...
 
- Ѳ   
19.03.2006

Ось і збулась заповітна мрія Олега Мунца та його спортсмена-лідера Бориса Бабара! Чесно кажучи, щось не заладилось у Олега на початку змагань, і лише після того, як йому дали відпочити на півшляху до майбутньої перемоги, він раптом "проснувся" і пішов в атаку на медаль. Навіть в естафеті у нього була образа на себе. А сьогодні його просто "прорвало". Та ще й як!

...
 
- Ѳ   
18.03.2006

Третє місце у загальному неофіційному заліку...та дивна комбінація цифр - 6:4:6:3:2 – щось магічне є у їх поєднанні, неосяжне і, разом з тим, цілковито конкретне. Говорячи мовою цифр, розуміючи їх, дуже чітко промальовуються і бачаться неймовірні старання наших спортсменів, всі крапельки їх поту, що стоять за цими цифрами, напруга м'язів, важкість дихання, всі зусилля аби досягти результату.

...
 
"" - !
- Ѳ   
18.03.2006

Рекорди, котрі встановила Україна на ІХ зимових Паралімпійських іграх – не закінчуються навіть тоді, коли останній спортсмен пересікає фінішну стрічку останнього старту. Так, на церемонії закриття Білої Паралімпіади, Оленці Юрковській, самій "золотій дівчинці" збірної України, представниці Київщини, вперше в історії нашої команди буде вручена сама справжня золота паралімпійська медаль.

...
 
- Ѳ   
18.03.2006

Справедливість восторжествувала. Юрій Костюк – чемпіон Паралімпійських ігор-2006. Якщо в першому старті він був четвертим, а в другому – від золотої медалі його відділяли якість там 0,6 секунд, то сьогодні все стало на свої місця саме так, як воно і повинно було бути.

...
 
, '
- Ѳ   
18.03.2006

Сьогодні увечері, після успішного дня змагань спонсор національної збірної команди України італійська компанія "Еутелія"  та дружня їй компанія "Ракка імпіанті С.р.л" - організували приємний та теплий музичний вечір для наших спортсменів.

 

 

...
 
- Ѳ   
17.03.2006

Дві естафети, які провели в Праджелато 17 березня українські спортсмени, викликають почуття захоплення і поваги у тих, хто хоч трішечки розбирається в паралімпійському спорті. 

 

...
 
- Ѳ   
17.03.2006

Такого драматизму боротьби, що трапилась в чоловічій естафеті, лижні траси Праджелато ще не бачили... Це було дійство для людей з міцними нервами та істинних гурманів лижних гонок.

...
 
- Ѳ   
16.03.2006

Свята, які влаштовує Валерій Михайлович Сушкевич і Ко, продовжують дивувати і радувати. Ще не встиг забутись аромат домашнього борщу, а тут новий сюрприз – зустріч з іменитим українським футболістом Андрієм Шевченком.

 

 

...
 
<<  151 152 153 154 155  > ʳ >>

2281 - 2295 2313