ссылка на стр. Паралімпійський рух в Україні   ссылка на стр. Дефлимпийский спорт
2018
³
䳿
³
'
. $database-

free counters

Live Traffic Feed

?
: 2
:
- Ѳ   
31.07.2008

Обеспечение паралимпийцев ниже, чем обеспеченность спортсменов большого спорта

Рядом со мною в приемной президента Национального паралимпийского комитета Валерия Сушкевича сидела девушка в инвалидном кресле. Он подняла пистолет, прицелилась, а потом выстрелила. "Не бойтесь. Это наши молодые спортсмены тренируются. Пистолет не заряжен", - ни чуть не удивившись сказал Валерий Михайлович. "В жизни главное - выдержка?" - поинтересовался корреспондент ИМК. "Добрые люди", - парировал Сушкевич.

 

 

...
 
ϲ ˲ϲ
- Ѳ   
25.07.2008

Спілка підприємців грального бізнесу України і Міжнародний фонд підтримки паралімпійського руху International Parasport Foundation (Parasport) стають партнерами Національного паралімпійського комітету України напередодні XIII літніх Паралімпійських Ігор в Пекіні

Україна, Київ. 25 липня 2008 року – Асоціація «Спілка підприємців грального бізнесу України» (СПГБУ), Міжнародний фонд підтримки паралімпійського руху International Parasport Foundation (Parasport) і Національний паралімпійський комітет України (НПКУ) заявили про початок співпраці в рамках партнерської програми. Згідно підписаному документу Спілка підприємців грального бізнесу України одержує статус «Генерального спонсора Національного паралімпійського комітету України» і «Офіційного спонсора національної паралімпійської збірної команди України». International Parasport Foundation отримав статус «Офіційного Спонсора Національного паралімпійського комітету України».

...
 
ί ˲ֲ ˲IJ ² Ҳ
- Ѳ   
18.07.2008

ТАБІР АКТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ НА ВІЗКАХ – ШЛЯХ ДО САМОСТІЙНОГО ЖИТТЯ
(дата проведення: 7 – 19 липня 2008 року)

...
 
ײ
- Ѳ   
09.07.2008

Прес-реліз
 участі збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів
з вадами зору у Чемпіонаті світу 2008 року з пауерліфтингу та жиму лежачи


В період з 30 червня по 08 липня 2008 року збірна команда України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору взяла участь у Чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи Міжнародної асоціації спорту незрячих, що проходив в м. Майамі (Сполучені Штати Америки).

...
 
в Ͳ
08.07.2008

ШАБЛЯ КІЛІНСЬКОГО -2008 : СРІБЛО ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ФЕХТУВАЛЬНИКІВ

Кубок світу «Шабля Кілінського», в якому взяли участь представники з 18 країн,  був останнім офіційним турніром з фехтування на візках перед Паралімпійськими іграми в Пекіні. У цьогорічних змаганнях з 3 по 7 липня взяло участь понад 200 фехтунів з Австрії, Білорусі, Франції, Греції, Іспанії, Гонконгу, Індії, Канади, Кореї, Кувейту, Німеччини, Польщі, Росії, Сполучених Штатів Америки,  України, Угорщини, Великобританії, а також Італії.

...
 
2
- Ѳ   
01.07.2008

2 місце українських легкоатлетів
у Чемпіонаті Європи
з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку

Чемпіонат Європи з легкої атлетики, що пройшов у Манчестері (Великобританія) з 25 червня по 30 червня 2008 року, приніс нашій збірній хороші результати. Серед 17 країн-учасниць (більше 150 спортсменів!) 13  українських спортсменів-інвалідів вибороли 2-ге загальнокомандне місце з 7-ма золотими медалями (завоювавши, в цілому 21 нагороду). Окрім того, було встановлено європейський рекорд на дистанції 110 м з бар’єрами  - Ярослав Прокопенко, а Голіней Андрій був визнаним кращим спортсменом чемпіонату. За підрахунком командних очок чоловіча команда України посіла третє місце, а жіноча – четверте.

...
 
15 " "
- Ѳ   
20.06.2008

15-та Спартакіада «Повір у себе» серед дітей-інвалідів, присвячена Дню Незалежності України, зробила свій перший крок до фінальних змагань

Молодість - це незалежність і неупередженість, це безмежна віра в себе і свої сили, це пізнання себе і усвідомлення того, що в світі немає нічого недосяжного. І недосяжного немає, навіть, якщо у тебе – інвалідність. Це вже п’ятнадцять років поспіль доводять дітки з інвалідністю, котрі щороку беруть участь у всеукраїнській спартакіаді "Повір у себе". Спартакіада щороку охоплює близько 30 тисяч українських хлопчиків та дівчаток з інвалідністю...

...
 
ί : 62 ˲
27.05.2008

НАГОРОДИ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ: 62 МЕДАЛІ

Участь збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням зору і ОРА у Відкритому чемпіонаті Хорватії, м. Рієка з 23 по 26 травня 2008 року

З 23 по 26 травня збірна команда України у складі 29 спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору взяла участь у Відкритому чемпіонаті Хорватії, м. Рієка. Виступ команди, без компліментарності, просто фантастичний – 62 нагороди, з яких  30 перших місць;18 других місць;14 третіх місць.

Окрім отриманих нагород спортсменами з України було встановлено 2 світових рекорди та рекорд Європи, а також пройдено класифікацію і отримано паралімпійський статус «під наглядом» Костіною Наталією – 33 клас, Слиньком Сергієм – 35 клас, Труновим Русланом – 36 клас.

Зведену таблицю виступу спортсменів дивіться нижче.
       

...
 
- Ѳ   
20.05.2008
16 мая во Львовском государственном университете физической культуры состоялось торжественное заседание Ученого совета, во время которого впервые в истории университета было присвоено звание Почетного доктора (Doctor Honoris Causa). Единогласным решением Ученого совета первым Doctor Honoris Causa ЛДУФК стал президент Национального Комитета спорта инвалидов Украины Валерий Сушкевич. Об этом сообщили в информационно-аналитическом отделе ЛДУФК.


...
 
:
- Ѳ   
12.05.2008

Перемоги та неприємні несподіванки у адаптованому веслуванні

Участь збірної команди України з адаптованого веслування
у Фінальній кваліфікаційній регаті на Паралімпійські ігри 2008 року

В період з 28 квітня по 11 травня 2008 року збірна команда України з академічного веслування провела тренувальний збір та взяла участь у Фінальній кваліфікаційній паралімпійській регаті, яка проходила в м. Мюнхен (Німеччина). Склад команди налічував 6 спортсменів. Слід відзначити, що традиційно змагання з адаптованого веслування проходили одночасно з Кубком світу серед здорових спортсменів. Саме Фінальна паралімпійська регата стала визначальною в остаточному розподілі ліцензій для участі в Паралімпійських іграх 2008 року в Пекіні. Представники 18 країн, серед яких екіпажі Китаю, Південної Африки, Кенії, Бразилії, Австралії, Росії, Франції, Гонконгу змагались у виявленні двох найкращих з кожного класу човнів (одиночні – чоловіки та жінки, парні – змішані, четвірки – змішані), які і отримували ліцензії на Паралімпійські ігри.

...
 
<<  171 172 173 174 175 176 177 178 179 180  > ʳ >>

2566 - 2580 2688