Разом на сайті
Зараз на сайті: 3 гостей
Дві нагороди привезли українські паратриатлоністи з кубку світу
21.06.2018
Одну срібну та одну бронзову медалі вибороли українські паратриатлоністи на кубкові світу з паратриатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору, що з 13 по 18 червня проходив у французькому місті Безансон. Володарем срібної нагороди став тотально незрячий Закревський Василь, що на цьому кубкові вперше витупав з гайдом Вечкановим Костянтином, бронзову медаль виборола Колпакчи Аліса.
Детальніше...

Чоловіча команда з волейболу сидячи стала першою, а жіноча - четвертою на міжнародному турнірі
21.06.2018

У період з 14 по 18 червня у місті Ассен, що в Нідерландах, відбувся міжнародний турнір з паралімпійського волейболу серед чоловічих та жіночих команд, в якому взяло участь 8 команд з 6 країн. А нам є чим пишатись: за підсумками цього турніру чоловіча команда України посіла перше місце, жіноча команда України посіла четверте командне місце.  Зазначений турнір був напрочуд важливим та останньою можливістю спробувати свої сили на міжнародній арені перед чемпіонатом світу, який проходитиме у Нідерландах у липні 2018 року.

Українські пара-стрілки стали першими на міжнародному турнірі в США
21.06.2018
Перший міжнародний турнір після завершення тріумфальної для нашої команди чемпіонату світу у місті Чеонгджу, що у Південній Кореї, пройшов у місті Форт Беннінг, США. Турнір, що проходив з 08 по 17 червня, зібрав представників 6 країн у загальній кількості близько 50 спортсменів. Незважаючи на невисоке представництво за кількістю країн, цей турнір став важливим етапом підготовки до майбутнього кубку світу 2018 року, що пройде у місті Шатору, Франція у вересні. Кожен з наших спортсменів мав можливість виступити в кожній вправі по 2 рази, що є безумовною перевагою цього турніру. Найбільш важливим висновком виступу нашої команди є результати спортсменів, які змогли показати свій високий рівень підготовки, продемонстрований на чемпіонаті світу, а у деяких вправах навіть встановити особисті рекорди та показати результат, вищий за результат чемпіонату світу. Відтак, результат українців: 6 золотих та 1 бронзова медалі та перше місце на цьому турнірі. Безперечним лідером команди став Денисюк Олексій, котрий приніс Україні 2 золоті нагороди.

Мар'яну Шевчук визнано найкращим пауерліфтером
21.06.2018
Після того, як нашу спортсменку-пауерліфтеку Мар'яну Шевчук, на жаль, не було обрано кращим спортсменом місяця травня за підсумками голосуванням на сайті Міжнародного паралімпійського комітету, Міжнародна федерація пара-пауерліфтингу оголосила приголомшливу новину: Мар'янку визнано "Кращим європейським пауерліфтером" після її рекордного виступу на чемпіонаті Європи у м. Берк-сюр-Мер, Франція. Українка на нещодавньому чемпіонаті Європи, піднявши 130,5 кг у жінок до 55 кг, отримала золоту медаль та тріумфально побила рекорд світу.

В.Сушкевич: Відверто про особисте і не тільки...
20.06.2018

Berck-Sur-Mer 2018: Mariana Shevchuk named Best Powerlifter
19.06.2018

Mariana Shevchuk has been chosen as “Best European Powerlifter” after her world record-breaking performance at the European Open Championships in Berck-sur-Mer, France. The Ukrainian lifted 130.5kg in the women’s up to 55kg to take the gold medal.

Національна дефлімпійська збірна команда з футболу розгромила команду Данії
18.06.2018
Відбіркова гра з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху до чемпіонату Європи 2019 серед збірних команд України та Данії відбулась на вихідних, 16 червня, на стадіоні "Локомотив", що у м.Полтаві. Національна дефлімпійська збірна команда України перемогла з рахунком 7:0!

Вітання президенту Національного паралімпійського комітету України Валерію Сушкевичу
14.06.2018

Вітання Герою України, Уповноваженому Президента з прав людей з інвалідністю,  президенту Національного комітету спорту інвалідів України Сушкевичу Валерію Михайловичу

Дорогий наш Валерію Михайловичу!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У цей неймовірний для нас усіх день хочеться побажати Вам ще більше сил, енергії та наснаги для здійснення усіх, без винятку, Ваших невичерпних потужних планів.

Своєю енергетикою, харизмою та своїм прикладом Ви щодня показуєте нам, як потрібно боротись та перемагати у житті, як долати проблеми, перешкоди та зневіру, здебільшого - не завдяки, а попри все, щодня доводячи всьому світові, що неможливе – можливо!

Із честю реалізовуючи свою велику, надважку місію в цьому житті по захисту прав громадян України з інвалідністю, розвитку в нашій державі фізичної культури, спорту та фізкультурно-спортивної реабілітації людей з інвалідністю, Ви заслужили глибоку шану українського суспільства. Адже реально вирішуючи проблеми людей з інвалідністю, відстоюючи їхні права, Ви ділитесь не тільки своїм знанням та досвідом, але й даруєте усім частинку своєї великої душі.

Бажаємо Вам у цей Новий для Вас рік творчої наснаги та успіхів у праці в ім'я рідної України. Нехай кожен Ваш день буде осяяний почуттям любові і взаєморозуміння, а добре здоров'я та гарний настрій - стануть запорукою Вашої успішної та плідної праці.

Любимо та шануємо Вас!!!

З відритого чемпіонату Європи українські паратхеквондисти повернулись з двома кубками та 7 медалями
12.06.2018
Доволі успішно виступила національна паралімпійська збірна команда з тхеквондо (у складі 9 спортсменів) на відкритому чемпіонаті Європи, що з 8 по 11 червня проходив у м. Пловдіві, Болгарія. Змагаючись з понад 200 спортсменами з 16 країн-учасниць, нашим паралімпійцям владось вибороти 7 високих нагород, серед яких - 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медаль та 2 кубки за третє місце (як кращі чоловіча та жіноча команди).

Повний комплект нагород везуть в Україну параканоїсти з чемпіонату Європи
11.06.2018
Національна паралімпійська збірна команда з параканое у складі 6 спортсменів успішно виступила на чемпіонаті Європи з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, що проходив з 04 по 11 червня 2018 року у м. Белград, Сербія. В Україну паралімпійці везуть комплект нагород: 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медалі, а також четверте місце серед понад 60-ти спортсменів з 18-ти країн-учасниць.